Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza / Motor üzerindeki pas

emre yamanlı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biliyosunuz ki aracı alalı 15 gün bile olmadı ve ben resim üzerinde gösterdiğim yerde pas olduğunu gördüm. Bu normal mi ?
Özellikle yeni ibiza almış olan arkadaşlar,kendi araçlarında kaputu açıp aynı bölgeye bakabilirlerse sevinirim. Acaba sadece bende mi var bu pas.

Saygılar...

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    49.3 KB · Görüntüleme: 47
daha erken görsem bakardım. yarın inşaAllah bakarım.
peki bi bezle silsen geçmiyor mu?

Arkadaşlar biliyosunuz ki aracı alalı 15 gün bile olmadı ve ben resim üzerinde gösterdiğim yerde pas olduğunu gördüm. Bu normal mi ?
Özellikle yeni ibiza almış olan arkadaşlar,kendi araçlarında kaputu açıp aynı bölgeye bakabilirlerse sevinirim. Acaba sadece bende mi var bu pas.

Saygılar...

hemen koş hırdavatcı hacı amcama wd-40 orjınal sprey pas sökücü al, sık bekle biraz...akmasına izin verme eski mıkrofiber bezle sil gecer bi daha pas tutmaz.yıkamışsın motoru demek iii hava tutulmamış inceden döküm malzeme oksııtlenmiş.unutma wd-40 sarı mavi kutu ıthal yan sanayı alma...kucuk 250 mllik var.motorun diğer aksamları silmede temizlemede bir numara ona göre kullan iice temizle...gecmiş olsun

Bora bakarsan sevinirim, ve yeni ibiza almis arkadaslar.
hemen koş hırdavatcı hacı amcama wd-40 orjınal sprey pas sökücü al, sık bekle biraz...akmasına izin verme eski mıkrofiber bezle sil gecer bi daha pas tutmaz.yıkamışsın motoru demek iii hava tutulmamış inceden döküm malzeme oksııtlenmiş.unutma wd-40 sarı mavi kutu ıthal yan sanayı alma...kucuk 250 mllik var.motorun diğer aksamları silmede temizlemede bir numara ona göre kullan iice temizle...gecmiş olsun
Hocam arac daha 15 gunluk, motoru yikatmadim. dedigini yapicam ama diger arkadaslarda bi baksin onlarda yoksa bi durum direk aldigim yere goturmeyi dusunuyorum.

Evet yeni ibizacilar, bekliyorum kaput altindaki haberlerinizi. Kafaya taktim bu pasi

Merhaba
Bir şekilde motorun üstüne su gelmiş ve döküm olan yerlerde pas yapmış bence aldığınız yetkili satıcıya başvurun sorunu onlar çözsün, en azından stoklarındaki diğer araçları da kontrol ederler.Başka bir seat müşterisi bu sıkıntıyı yaşamaz.

Merhaba
Bir şekilde motorun üstüne su gelmiş ve döküm olan yerlerde pas yapmış bence aldığınız yetkili satıcıya başvurun sorunu onlar çözsün, en azından stoklarındaki diğer araçları da kontrol ederler.Başka bir seat müşterisi bu sıkıntıyı yaşamaz.
Bi ugrayip gostereyim yilmaz abi dedigin gibi....

Geri
Üst Alt