İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu?

Yuxell

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2005 model 1.4 100hp İbiza Signo sahibiyim.Aracımın vites topuzu ve körüğünü değiştirmek istiyorum ancak piyasada bulmak zor galiba.Uygun fiyattan bu parçanın orjinalini nerede bulabilirim.Golf 4 kasalarla uyum sağladığını duydum doğru mudur?Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Teşekkürler.

freesezar

Kayıtlı Üye
Bende çok aradım ama bulamadım yurt dışından sipariş ile geliyor sadece 190 tl falandi yanlış hatırlamıyorsam. Hepsi burada da vardı polo topuz ve körük. Söküp ugrasirim ibiza cercevesine uyarlarim dersen olmadı topuz kalsın 30 tl ye dosemeciler körük dikiyor.

schumi

Kayıtlı Üye
Topuzu bilmiyorum ama körük harici satışı yokmuş..Benim ibizamın körüğünde soyulmalar vardı..En son bakıma gittiğimde sordum sadece körük var mı diye,yok dediler doğuşta...Belki yurt dışında bulabilirsin...

Yuxell

Kayıtlı Üye
Aynen sezgin de olduğu gibi körükde soyulmalar var topuz da deforme olmuş gibi biraz hassas bi kullanıcıyım yenilemek istiyorum.Servis fiyatları nasıl bilen var mı?

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
git iyi bi döşemeciye iyi bi deriyle kaplat topuzu, bi de körük diktir, tamamdır, uğraşma ebay falan bence, ben topuzu öyle yaptım, körük de idare ediyor, şimdilik sıkıntı yok zaten... :)

Yuxell

Kayıtlı Üye
Tanıdık bi döşemeci var gidip konuşayım ozaman.

olcy

Kayıtlı Üye
Serviste yanılmıyorsam 180 tl idi set halinde zaten körük ve topuz ayrı satılmıyor :( bende aynı dertden muzdaribim