Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza mk4 vites körüğü ve topuzu golf 4 ile uyumlu mu?

Yuxell

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2005 model 1.4 100hp İbiza Signo sahibiyim.Aracımın vites topuzu ve körüğünü değiştirmek istiyorum ancak piyasada bulmak zor galiba.Uygun fiyattan bu parçanın orjinalini nerede bulabilirim.Golf 4 kasalarla uyum sağladığını duydum doğru mudur?Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Teşekkürler.

Bende çok aradım ama bulamadım yurt dışından sipariş ile geliyor sadece 190 tl falandi yanlış hatırlamıyorsam. Hepsi burada da vardı polo topuz ve körük. Söküp ugrasirim ibiza cercevesine uyarlarim dersen olmadı topuz kalsın 30 tl ye dosemeciler körük dikiyor.

Topuzu bilmiyorum ama körük harici satışı yokmuş..Benim ibizamın körüğünde soyulmalar vardı..En son bakıma gittiğimde sordum sadece körük var mı diye,yok dediler doğuşta...Belki yurt dışında bulabilirsin...

Aynen sezgin de olduğu gibi körükde soyulmalar var topuz da deforme olmuş gibi biraz hassas bi kullanıcıyım yenilemek istiyorum.Servis fiyatları nasıl bilen var mı?

git iyi bi döşemeciye iyi bi deriyle kaplat topuzu, bi de körük diktir, tamamdır, uğraşma ebay falan bence, ben topuzu öyle yaptım, körük de idare ediyor, şimdilik sıkıntı yok zaten... :)

Tanıdık bi döşemeci var gidip konuşayım ozaman.

Serviste yanılmıyorsam 180 tl idi set halinde zaten körük ve topuz ayrı satılmıyor :( bende aynı dertden muzdaribim

Geri
Üst Alt