Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza mın resimleri....

maşallah tertemiz ve güzelmiş kazasız belasız bu arada ford senin iki kat yükseklığinde tekerleklere anca yetişmişsin haa

Teşekkürler abi, sizinkiler kadar olmasada. cümlemiz inşallah... evet böylesini görmüşken, orantılama maksatlı bir resim çekeyim dedim:D

hayırlı olsun gülü güle kullan kardeşim kazasız belasız :eek:key: kuyrugu hakkında bişey demiyorum şimdi gelin diyecksin nevsehire gelemiycez :D sonraya saklıyorumm :hosgeldin:

maşallah habil Allah kaza bela vermesin yakışıklı duruyor
(bu yandaki neyin nesi)

hayırlı olsun gülü güle kullan kardeşim kazasız belasız :eek:key: kuyrugu hakkında bişey demiyorum şimdi gelin diyecksin nevsehire gelemiycez :D sonraya saklıyorumm :hosgeldin:

Teşekkürler Kazımcım. Amin Cümlemize kazasız belasız inşallah... Geçen sene işte güçten ayarlayamadık, bu sene inşallah ayarlayalım bişeyler Kapadokya'da. Kuyruğunu hep beraber düzeltiriz :D

inşş kardeşimm bu sene yapalım inşş cok istiyorumm valahii:hosgeldin: tüm tristler görsun organizasyonumuzu :D dumana gelll:eek:

Geri
Üst Alt