Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza mın resimleri....

Habil güle güle kullan kardesim..Fitograflardan anlaşıldığı üzere gayet temiz ve diri bir araca benziyor..

Herkese Çok teşekkür ederim...

Geçen ay memlekete giderken, Ankara - Eskişehir yolu üstünde Trabzon ekmekçisi var, orda gördüm. Ford f-650 yazıyordu, ben böyle bir araç ilk defa gördüm, acayip bişey. 1 hafta sonra döndüğümde meraktan baktım aynı yere, araç hala ordaydı, sahibi binmeye kıyamıyor anlaşılan :D

çok yakıyordur ondan gezemiyordur içer ooo gemi bacası gibi çıkışlara bak

hayırlı olsun aracınız.bizde 15 gün önce kardeşimin arkadaşına ibiza mk3 105.000 de otomatik almıştık...

maşallah tertemiz ve güzelmiş kazasız belasız bu arada ford senin iki kat yükseklığinde tekerleklere anca yetişmişsin haa

KAzasız Belasız Habil Leon Gider İbiza gelir Ev Borcu bitince İbiza Gider Leon Gelir Kardeşim ama araç harbi çok diri duruyor, Bu 1.6 8v mi 16v? LPG varmı?

KAzasız Belasız Habil Leon Gider İbiza gelir Ev Borcu bitince İbiza Gider Leon Gelir Kardeşim ama araç harbi çok diri duruyor, Bu 1.6 8v mi 16v? LPG varmı?

Teşekkürler Selçuk Kardeşim. Kısmetimize bu denk geldi, araç 8 v sanırım :), Bunların 16 v si varmı? ama cüssesine göre deli gidiyor. :D Ağustos ayında takılmış Lovato marka lpg de mevcut...

Geri
Üst Alt