İbiza Ledli Farlar - Bundan İstiyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza Ledli Farlar - Bundan İstiyorum

eneSene

Kayıtlı Üye
Az önce bende araştırıyordum, sıkıldığım için kapattım. 450 TL civarına kadar buldum. Ancak araştırma sırasında mercekleri dandik olduğu için boşa para diyorlar. Bende vazgeçtim, mercek montajını ciddi ciddi düşünmeye başladım.

atay78

Kayıtlı Üye
forumda bır arkadsımız satıyordu [MENTION=21781]AlperMertKocak[/MENTION]

buracle

Kayıtlı Üye
Az önce bende araştırıyordum, sıkıldığım için kapattım. 450 TL civarına kadar buldum. Ancak araştırma sırasında mercekleri dandik olduğu için boşa para diyorlar. Bende vazgeçtim, mercek montajını ciddi ciddi düşünmeye başladım.

abi gelişme olursa benide haberdar et :)

focus

Kayıtlı Üye
doğru dürüst aydınlatma olmadan sırf ledli gündüz farı için 890 TL çok para bence. Aracın orjinal farı kesinlikle daha iyi aydınlatmaya sahiptir. Boşuna masraf bence ama zevk meselesidir.

eneSene

Kayıtlı Üye
doğru dürüst aydınlatma olmadan sırf ledli gündüz farı için 890 TL çok para bence. Aracın orjinal farı kesinlikle daha iyi aydınlatmaya sahiptir. Boşuna masraf bence ama zevk meselesidir.
Mevcut farın üzerine mercek montajı düşünüldüğünde, ledi işin karı olmuş oluyor. Hem orjinali bozulmuyor hemde ledli ve mercekli farınız oluyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi