Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Jant Lastik

ibazaturkey

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadşalar

Jantını satan arkadaşlar var ise ilgilenmek isterim.Fotograf paylaşmanızı rica ederim.

(Golf R,Audi S LINE ,Cupra Janti gibi)

Son düzenleme:
Merhaba arkadşalar

Jantını satan arkadaşlar var ise ilgilenmek isterim.Fotograf paylaşmanızı rica ederim.

(Golf R,Audi S LINE ,Cupra Janti gibi)
Satmayı düşünen olursa buradan ulaşır biraz beklemeniz gereke bilir

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satmayı düşünen olursa buradan ulaşır biraz beklemeniz gereke bilir

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyv.Abi
[doublepost=1463171722,1463167321][/doublepost]Sizce hangisi ? ve ibiza için uyumlu olurmu?
o7Pza7.png
l12z8E.png
VY5yGP.png
nrVGaR.png
v4dolp.png

3000 km yapmış olan orjına sac jant ve 14 inc lastiklerimi takasa alıp 15 veya 17 inç jant ve lastik ile takas edebilecek varmıdır ? :)

bulabilersiniz cupra jantı tavsiye ederim gerçekten çok hoş duruyor

valla izin günümde ilk işim jant beğenmek olacak ama 15 mi 17 inç mi kararsız kaldım

Bende 17 inç R6 jantı var üstünde pirelli p zero rosso lastikle beraber tertemiz...

GT-I9301I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benım de jant ıhtıycım var 2. resımdekıne baya bı aklım gıttı baya begenmiştim kararsız kaldım. nıye ılla 15 yada 17 16 ış gormuyor mu? :D

Geri
Üst Alt