Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Jant Görseller

Fikir amacli benim aracin fotosu polo highline orjinal 16 jantli.
Rapid monte-carlo 17 jantta 5 kol foto (1,4,6) da baktim ama 17 konforsuz olur diye 16 orjinal ekipman degisimi yaptim. Virajda yatma bi tik azaldi bi tikda yakit artti ve top speed bitik azaldi ;)
8aPZXd.jpg

Fikir amacli benim aracin fotosu polo highline orjinal 16 jantli.
Rapid monte-carlo 17 jantta 5 kol foto (1,4,6) da baktim ama 17 konforsuz olur diye 16 orjinal ekipman degisimi yaptim. Virajda yatma bi tik azaldi bi tikda yakit artti ve top speed bitik azaldi ;)
8aPZXd.jpg

Selamlar

Jantlar güzel duruyor. Lstikler 195/55 mi?
Jant değiştirirken lastik+jant boyunu sabit tutarsak yakıt çok değişmez diye düşünüyorum bilmiyorum yanlışmıyım?
Ayrıca orjinal jant takılmazsa garantide döküntü yaşama ihtimali var mı?
Son olarak orjinalden kasıt sadece Seat marka mı? Yoksa skoda da orjinal denebilir mi?
Favorim 1 numara Skoda Rapid jantı ikinci el buldum bir tane ağırdan alıyorum biraz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba jantlar orjinal vag grup,195,55,16r alirken hazir bulamamistim. Sonucta mqb a0 platformunu kullanan kuzen aracin orjinal ekipmanini kullandim et degerine kadar ayni 15 jantlardada polo ibiza ortak et de ayni .
Lakin dogus oto seat loenun 16 jantini 17 fr jant ile degisime bile hayir diyor.
Ama ne olur en fazla alt takim garanti disi kalir. Fazlasi olmaz .
Komple garanti disi birakamaz.bu arada aracin tip onay belgesinde
Opsyonel kullanilacak ebat listesinde
195-55-16 ve et 46 degeri kullanılabilir. Yazıyor yani ne muayenede nede garntidr problem olmaz yeterki kendimizi savunaalim.
Fabrika ok. Diyor

Ben 11 de olanı beğendim ama 17” olması gerekli daha ufak jantı göstermez

Geri
Üst Alt