Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza için park sensörü önerisi

atillayalcin

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese,

2016 ibizam var. Zamanında sanayide,mesafe göstergeli park sensörü taktırmıştım. Ama şu an sağ taraftaki sensör bozuldu sanırım,ötmüyor. Bir diğer sıkıntım da yüksek derecede bip bip sesi çıkarması. Bu yüzden bu sensörü çıkarıp yeni bir tane almak istiyorum. Türkçe konuşan da olur, sadece bip bip sesi olan da olur. Ama kesinlikle ses seviyesi ayarlanabilmeli, rahatsız etmemeli. Var mı önerebileceğiniz arkadaşlar ?

Selamlar herkese,

2016 ibizam var. Zamanında sanayide,mesafe göstergeli park sensörü taktırmıştım. Ama şu an sağ taraftaki sensör bozuldu sanırım,ötmüyor. Bir diğer sıkıntım da yüksek derecede bip bip sesi çıkarması. Bu yüzden bu sensörü çıkarıp yeni bir tane almak istiyorum. Türkçe konuşan da olur, sadece bip bip sesi olan da olur. Ama kesinlikle ses seviyesi ayarlanabilmeli, rahatsız etmemeli. Var mı önerebileceğiniz arkadaşlar ?
sakın serviste taktirmayin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Park sensörü standart bir donanım olması gerekiyor, bende de 2013 Ibiza var aynı şekilde yok, bende arastiriyorum

görüntü olarak güzel aracla aynı renge boyaniyor piyasadaki orta kalite ürünler gibi diyelim dit dit sesi orjinali ile aynı ama sensörler hızlı değil mesela vites R de iken arkanizdan biri geçse direk kesintisiz diiit sesi gelmiyo algilama biraz kötü arac garantisi gibi vi sıkıntınız yoksa asla servise gitmeyin yag bakımına bile

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Orijinal park sensörleri çok iyi zaten, babamın elantrası var, zamanında sensörün tek gözü bozulmuştu garantiden değiştirdiler parça fiyatına baktım sadece tek bir göz 200 TL di. Bundan 3 sene önceki fiyat birde bu, düşünün kaliteyi artik

Geri
Üst Alt