Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza hava filtresi taktıran varmı ?

Çok
Aracıma hava filtresi taktırmak istiyorum taktıran arkadaşlar varsa benimle iletişime geçerseniz sevinirim

Kardeşim zor bir iş değil aracada hiç bir zarar vermez yabancı bir videoda izlemiştim kapalı kutu filtrelerin toz pislik geçirgenliğiyle kafa kafaya geliyor çok düşük bir değerle kapalı kutu daha iyi ( kaliteli bir kit kullandığını var sayıyorum ) krom hava filtresi kullanmanı tavsiye ederim hem daha garanti hemde bir miktar su ve hava tabancası ile tertemiz yapabilirsin motorda direk takacak yer yoksa metal boru kullanarak müsait ve soğuk hava çekebilecek şekilde olan bir yere monte etmen gerekiyor boruyu ne kadar kısa tutabilirsen performans ve akışmetre açısından o kadar iyi olur kaliteli bir kitle 2 - 6 bg arası bir şey kazanabilirsin.

konudan ayrı olarak motora sağlıklı bir montaj yapamayacak durumdaysan motorun konumu elverişli değilse orta susturucu iptali yapıp araya düz boru çekebilirsin hemen hemen aynı zevki verir fakat tüv e giderken orta susturucuyu geri takman gerekiyor.

Aracıma hava filtresi taktırmak istiyorum taktıran arkadaşlar varsa benimle iletişime geçerseniz sevinirim

Merhaba bende özel bir kit var düşünürseniz
9ec8e7a1a5b7cf2aa74e308ccb761c3a.jpg
d0cfc6c690d12042d36e598a954a0f1f.jpg
aa23e617d2fb779063bc6ee76455b818.jpg

Kesip biçme yapmanızı gerektirmez ses ve performans sağlar

Geri
Üst Alt