Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Fiber Tampon !!

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ıbıza cupra fıber tampon yaptırmak ıstıyorum sızce saglıklı olurmu acaba ?? ne dıyorsunz ?

Hiç gereği yok Yusuf bugün hatunun biri geldi vurdu pat diye fiber olsaydı parçalanmıştı tampon.Sonrada kaçtı hatun yakaladım bu seferde vurmadım dedi baktım benim araçta bişi yok boyasıda çıktı bişi olmadı ama kadının honda civicin sol arka kapı içeri göçmüş:).Başka münakaşalarda var ama neyse anlatmasam iyi olur:mad:

xx

daha pahaliya gelmez mi sana ? 400 kusur lira ciplak fiyati olmasi lazim bir yerden difizor ayarlaman lazim bnm elimde wardi fakat engine sattim gecen hafta :) kedi gozleri de 20 lira difizor 170 lira fibercide kalipti malipti baya para ister sonucta dogusta kredi kartina taksit imkani da mevcut

daha pahaliya gelmez mi sana ? 400 kusur lira ciplak fiyati olmasi lazim bir yerden difizor ayarlaman lazim bnm elimde wardi fakat engine sattim gecen hafta :) kedi gozleri de 20 lira difizor 170 lira fibercide kalipti malipti baya para ister sonucta dogusta kredi kartina taksit imkani da mevcut

servsten almya kalksam bana fıyatı ne olur ?

Hiç gereği yok Yusuf bugün hatunun biri geldi vurdu pat diye fiber olsaydı parçalanmıştı tampon.Sonrada kaçtı hatun yakaladım bu seferde vurmadım dedi baktım benim araçta bişi yok boyasıda çıktı bişi olmadı ama kadının honda civicin sol arka kapı içeri göçmüş:).Başka münakaşalarda var ama neyse anlatmasam iyi olur:mad:

xx

aslnda öle dusnnce dgru dıosun engın abı :)

sakın öyle bişi yapma fiber denilen şey o kadar lanet bişiki dokunsan kırılır esneme sıfır yazın aracın içine kadar fiber kokar sakın yaptırma git servisten orjinalini al çok pahalı deil :D

Geri
Üst Alt