Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza direksiyon soyulma

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
IMG_2558.JPG arkadaşlar direksiyonda işaretlediğim bölümde soyulma farkettim. Çözüm için ne önerirsiniz oradaki parça sanırım çıkıyor. Yenisini nereden bulabilirim. Yada fr vb farklı birşey ile değiştirmek mümkün mü? İnternete bulamadım acaba doğru isim ile mi aratamadım. Kaplama falan da geliyor aklıma ama sizlerin fikrini alayım dedim. Şimdiden tşk ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende de ayni durum var kenarlardan soyulma basladi garanti devam ediyor ama daha once sanirim forumdan birisi servis garantiye sokmadi, kullanici hatasi dedi demisti. Neyse ki soyulunca alttan cikan plastik kotu durmuyor. Bence sorumlusu islak mendiller. Hic surmemek lazim.

Garantiden değiştirmeleri gerekir. Bazı servisler değiştirirken bazıları gıcıklık yapabilir o yüzden birkaç servise uğrayabilirsiniz. Olmadı parçanın fiyatını sorarsınız. En kötü parçayı söküp soft kaplamaya gönderirsiniz orijinal haline geri getirirler. Ama en mantıklısı yeni parçayı almak. Bu arada direksiyonda parlama var, kirlenmiş. Deri temizleyici ile temizlemenizi tavsiye ederim.

Cuma günü servise gittim. Fotoğrafını çekip Doğuşa yolladıklarını söylediler. Pazartesi döneceğiz dediler pazartesi dönmediler, neyse ben aradım kullacı hatası dediler. Peki parça elinizde mevcutmu yada getirebilir misiniz dedim. Tırnaklı çıkabilen parça için direksiyonun tamamının değişmesi lazım onunda fiyatı 3500 tl dediler. Şaka gibi gerçekten tşk edip kapattım. Ne kadar da kabul etmeseler de tamamen kronik bir sorun bence. En ufak tırnağınızla müdahalede kalkabilecek kalitesizlikte olmuş o bölge. Karbon görünümlü kaplama veya "seat34" arkadaşın tavsiyesine uyarak soft boya düşünüyorum. sizce hangisi iyi olur.

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun
Şahsi fikrim oranın kaplanmasından yanadır kaplatın ayni sekilde hem gözünüze çarpmaz hemde guzel gözükür daha da makul fiyata hallolur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun
Şahsi fikrim oranın kaplanmasından yanadır kaplatın ayni sekilde hem gözünüze çarpmaz hemde guzel gözükür daha da makul fiyata hallolur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
tşk ederim öneri için

Cuma günü servise gittim. Fotoğrafını çekip Doğuşa yolladıklarını söylediler. Pazartesi döneceğiz dediler pazartesi dönmediler, neyse ben aradım kullacı hatası dediler. Peki parça elinizde mevcutmu yada getirebilir misiniz dedim. Tırnaklı çıkabilen parça için direksiyonun tamamının değişmesi lazım onunda fiyatı 3500 tl dediler. Şaka gibi gerçekten tşk edip kapattım. Ne kadar da kabul etmeseler de tamamen kronik bir sorun bence. En ufak tırnağınızla müdahalede kalkabilecek kalitesizlikte olmuş o bölge. Karbon görünümlü kaplama veya "seat34" arkadaşın tavsiyesine uyarak soft boya düşünüyorum. sizce hangisi iyi olur.
Hocam kim dediyse saçmalamış. O parçayı kimileri alcantara kaplatıyor. Kaplayan adam napıyor peki? Serviste de çok boş adam var. Yedek parça bölümüne gidip tarif edin birlikte şemadan parçaya bakın ve fiyatını versinler. Oldu ki fazla söylediler ya alkantara kaplatın yada ''Soft kaplama'' firmasında restore ettirebilirsiniz.

Hocam kim dediyse saçmalamış. O parçayı kimileri alcantara kaplatıyor. Kaplayan adam napıyor peki? Serviste de çok boş adam var. Yedek parça bölümüne gidip tarif edin birlikte şemadan parçaya bakın ve fiyatını versinler. Oldu ki fazla söylediler ya alkantara kaplatın yada ''Soft kaplama'' firmasında restore ettirebilirsiniz.

Parça bölümünde ki sorumlu kişi 3500 tl dedi ayrı satılmıyor direksiyon değişecekmiş. Herhangi bir işlem yaptırmadım sırıtır diye Gaziantep de sağlam bir firma bulabilirsem dediğiniz gibi alkantara veya soft kaplama yaptıracağım. Gaziantep de yer tavsiyesi olan varsa sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt