• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza direksiyon soyulma

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
İsim
mustafa
Nereden
Gaziantep
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
IMG_2558.JPG arkadaşlar direksiyonda işaretlediğim bölümde soyulma farkettim. Çözüm için ne önerirsiniz oradaki parça sanırım çıkıyor. Yenisini nereden bulabilirim. Yada fr vb farklı birşey ile değiştirmek mümkün mü? İnternete bulamadım acaba doğru isim ile mi aratamadım. Kaplama falan da geliyor aklıma ama sizlerin fikrini alayım dedim. Şimdiden tşk ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Lethero

Kayıtlı Üye
İsim
KP
Nereden
Denizli
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Bende de ayni durum var kenarlardan soyulma basladi garanti devam ediyor ama daha once sanirim forumdan birisi servis garantiye sokmadi, kullanici hatasi dedi demisti. Neyse ki soyulunca alttan cikan plastik kotu durmuyor. Bence sorumlusu islak mendiller. Hic surmemek lazim.

seat34

Kayıtlı Üye
İsim
Hamit
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Garantiden değiştirmeleri gerekir. Bazı servisler değiştirirken bazıları gıcıklık yapabilir o yüzden birkaç servise uğrayabilirsiniz. Olmadı parçanın fiyatını sorarsınız. En kötü parçayı söküp soft kaplamaya gönderirsiniz orijinal haline geri getirirler. Ama en mantıklısı yeni parçayı almak. Bu arada direksiyonda parlama var, kirlenmiş. Deri temizleyici ile temizlemenizi tavsiye ederim.

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
İsim
mustafa
Nereden
Gaziantep
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Cuma günü servise gittim. Fotoğrafını çekip Doğuşa yolladıklarını söylediler. Pazartesi döneceğiz dediler pazartesi dönmediler, neyse ben aradım kullacı hatası dediler. Peki parça elinizde mevcutmu yada getirebilir misiniz dedim. Tırnaklı çıkabilen parça için direksiyonun tamamının değişmesi lazım onunda fiyatı 3500 tl dediler. Şaka gibi gerçekten tşk edip kapattım. Ne kadar da kabul etmeseler de tamamen kronik bir sorun bence. En ufak tırnağınızla müdahalede kalkabilecek kalitesizlikte olmuş o bölge. Karbon görünümlü kaplama veya "seat34" arkadaşın tavsiyesine uyarak soft boya düşünüyorum. sizce hangisi iyi olur.

ilker.erdal

Anadolu Bölge Sorumlusu
Kayıtlı Üye
İsim
İlker
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Signo
Plaka
34 UC 9600
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun
Şahsi fikrim oranın kaplanmasından yanadır kaplatın ayni sekilde hem gözünüze çarpmaz hemde guzel gözükür daha da makul fiyata hallolur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
İsim
mustafa
Nereden
Gaziantep
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun
Şahsi fikrim oranın kaplanmasından yanadır kaplatın ayni sekilde hem gözünüze çarpmaz hemde guzel gözükür daha da makul fiyata hallolur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
tşk ederim öneri için

Üst Alt