Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA

kesinlikle sana katılıyorum.....sunroof,esp ve xenon yeter ama hepsi opsiyonel olarak geliyo...cupra ve gti arasında seçim yapmak gerçekten zor..ama cupra fiyatına göre sahip olduğu donanımıyla biraz ağır basıyo...

gene de iyi incele dikkatli bi seçim yap şuan cupra fiyat avantajıyla iyi bir yerde fakat polo gtı da şuan trafikte hiç yok gibi bişey görünümü harika bi araç cupra da öyle aslında ama polo gtı deyince insan bi duruyo bugüne kadar bundan önceki 1.8t modelinin hastasıydım ve hiç gelmedi buda onun gibi bişey ikisinide bi dene sonuçta bi kere alıcan kullanıcan hemen satmam da diyosan 2-3sene bineceksen ikiside güzel araçlar ama önemli olan binince yaşadığın duygular seni neyin tatmin ettiğini o zaman anlarsın 2sinide sürünce....

gene de iyi incele dikkatli bi seçim yap şuan cupra fiyat avantajıyla iyi bir yerde fakat polo gtı da şuan trafikte hiç yok gibi bişey görünümü harika bi araç cupra da öyle aslında ama polo gtı deyince insan bi duruyo bugüne kadar bundan önceki 1.8t modelinin hastasıydım ve hiç gelmedi buda onun gibi bişey ikisinide bi dene sonuçta bi kere alıcan kullanıcan hemen satmam da diyosan 2-3sene bineceksen ikiside güzel araçlar ama önemli olan binince yaşadığın duygular seni neyin tatmin ettiğini o zaman anlarsın 2sinide sürünce....

evet polo farkl bi araba ki ben 4 sene polo nun ilk kasasını kullandım..bendeki yeri çok farklı..tavsiyen için saol... cupra hakkında yeterince bilgim var..yarın bide vw erel e gidip gti hakkında bilgi alim..

evet polo farkl bi araba ki ben 4 sene polo nun ilk kasasını kullandım..bendeki yeri çok farklı..tavsiyen için saol... cupra hakkında yeterince bilgim var..yarın bide vw erel e gidip gti hakkında bilgi alim..

kesinlikle... esp den vazgeçme tabi...

bence alıyorsan tam al gitsin sonucta 0 araç alıyosun.Görsel olarak ta güzel gözukuyor.Bende arabamı alırken yok , 3 ay beklıceksin demişlerdi.Ama biraz araştırınca kayserıden aldım aracımı orda vardı bıtane.Bence dıger galerilerde olma ihtimalini de gözden geçirmelisin araştırmanda fayda var.Sunrooflu olabilir başka bi yerde..

cupra ile aynı donanımda olan polo gti illaki daha pahalı olacaktır. cupradan şaşma derim. birde sunroof açılmasa bile cam tavan gerçekten güzel birolay. ama ben 2.5-3 ay bekleyemezdim:D

Ibiza Cupra yerine ben olsam Fabia vRS ya da Polo GTI tercih ederdim.
Hatta bu 3'lü arasındaki sıralamam şöyle olurdu:
1- Polo GTI
2- Fabia vRS
3- Ibiza Cupra

sunroof ıcın kesınlıkle bekle derım hıc acılmasa bıle cam tavan alırdım aracın aracın resmen ıcı ferahlıyor cam tavan sayesınde zaten aracın tum dosemelerı sımsıyah bırde cam tavan olmassa cekılmez bı arac olur benım gozumde... ayrıca ne golf gtı nede fabıa hıc dusunme al ıbızayı tas gıbı seklıde yerınde.... yada bocanegra...

Geri
Üst Alt