Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eger 16 plakaysa bu arac benim evin orda oturuyordu ve hic kazali bir sekilde gormedim..

ya hafızamın bı yerlerınde o araba eskıden devıl deydı ve pert olmustu gıbı bı sey var ama emın degılım galerı kapalı bı daha arıım

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

35 plaka arac sası no sunun son 2 harfı 0231

Barbaros abide bi tane sarı vardı belki odur satıcaktı çünkü..
Can sen biliyosundur bu arabayı. ??

ya sımdı devıl da vardı bu arac kaza yaptı ızmırde devıl araba da ızmır plaka kımse de bılmıyor arabayı

Barbaros abi de İzmir'den almıştı yakın zamanda sarı aynı Ibiza Cupra..
alttan darbesi olduğunu söylüyodu 3K Lira'ya düzelmişti..

bi bakıma chipçi evet.. :D

ya hafızamın bı yerlerınde o araba eskıden devıl deydı ve pert olmustu gıbı bı sey var ama emın degılım galerı kapalı bı daha arıım

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

35 plaka arac sası no sunun son 2 harfı 0231

adaş bu araç devilin aracı..pert etmişlerdi 1.5 sene önce hatırlarsan.. serhat izmirde okuyordu ama plakası 41 di ??? iyice araştırmadan sakın diyorum sakın... serhatın bende telefonu vardı özelden gönderirim akşam sorarsın seninkimi diye..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt