Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA vs Polo GTİ Rolling @Kayseri

zafa38

Kayıtlı Üye
Öncelikle araba henuz 270 km deyken Benle aracını deneme fedakarlıgı gösteren İsmail ve Burak kardeşime Teşekkürlerimi iletiyorum. Çok güzel denemeler oldu...
Araçlar 2 şer kişi ve stock. Benim aracın yagı filtreleri bujileri falan yeni değişti sayılır. Polo zaten daha 3 gun oldu galeriden cıkalı 270 kmde. Polonun depo 4/1 95 oktan
Cupranın depo 4/3 97 oktan doluydu.

Vites oranları farklı diyenlere oncelikle vites oranları AYNI oldugunu soyleyeyim.
Vites atma zamanlamaları cok farkediyor. İLk denemelerde vitesi araca attırdım ve hafif hafif geride kalıyorum. Dİğerlerinde 6.500-6.750 de attıgımda yanyana gidiyoruz.
Uzunda polo egzoz sisteminin son çıkışındaki düzboru ile daha rahat gibi sanki. Cupranın son susturucudan sonra iki tane dar boru bayagı kıvrılarak ortadan cıkıyor...
Araçlar bence aynı sayılır yorumlar sizin. basmalarda ilk kafa atma benim geç basmamdan kaynaklanıyor bikaç defa gaz tepkimesinin azizliğine ugradım cupranın gaz tepkimesi rezalet....

İyi Seyirler...........

Lütfen denemeleri dikkatlice ve hepsini izleyip onagöre yorumlar yapalım... Konu dışına Çıkmayalım...

sen sağol kardeşim belliki çok zevkli denemeler olmuş. Aracımı ben süremedim kardeşim sürdü ama ben arabayı değil sizi özledim. Çay kahve içip sohbet etmeyi özledim. Canavarlarda sıkı makineler maşallah =)

gerçekten 2 aracı görmek için güzel denemeler olmuş. ayrıca gündüz roll lerinin gözünü seveyim :)
araçlar arasında öyle çok bi fark gözükmüyor dediğin gibi. aklıma sadece şu geldi; gti daha yeni, bi 10000 km sonra daha iyi olur gibime geliyor.

çok güzel videolar gündüz olması dahada bi güzellik katmış ama polo iyi yada cupra iyi diyemicem başa baş yürüdüğü videolarda var diğerleri ufak hatalardan dolayıdır muhtemelen. iki aracında maşallahı var allah kaza bela ceza vermesin

işte beklenen efsane roll..süpersin Safa eline sağlık :)

arabaların ikiside çok güzel maşallah. ancak anlayamadığım bir şeyler oldu. polo gtı cupraya göre biraz dahamı iyi yürüyor.

sen sağol kardeşim belliki çok zevkli denemeler olmuş. Aracımı ben süremedim kardeşim sürdü ama ben arabayı değil sizi özledim. Çay kahve içip sohbet etmeyi özledim. Canavarlarda sıkı makineler maşallah =)

Sen Bitanesin Panpa

gerçekten 2 aracı görmek için güzel denemeler olmuş. ayrıca gündüz roll lerinin gözünü seveyim :)
araçlar arasında öyle çok bi fark gözükmüyor dediğin gibi. aklıma sadece şu geldi; gti daha yeni, bi 10000 km sonra daha iyi olur gibime geliyor.

Bu arabaların motorları 150 km dede aynı 25 bin km dede aynı diyorum hatta kullandıkca arabanın motoru açılma gibi bişey yok tam tersi yıpranma katsayısı var...

elınıze saglık polo genel anlamda cupradan 1 adım onde gorunuyor tam tutturamadıgınız yerlerde olmus ama gec basmalar flan.hayırlı olsun polo da kazasız belasız kullanırsınız ınsallah

Güzel denemeler olmuş ufacık bir fark var o kada.Çok fikir verici videolar.

xx

Geri
Üst Alt