Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA vs Polo GTİ Rolling @Kayseri

denemelerınızden oyle gorunyo yada gecıldıklerının hepsınde bayagı b gec basmıssın.madem aranızda kılo farkı var o zaman en saglıklısı yıne teke teke yurumek olur.

3 korna tapa gaz devam :) arabalar cok gurultulu oldumu telsız ıyı olur kımse kımseyı duymuyo cunku :)

gtinın dişlileri daha ıyı ayarlanmıs sanırım cuprada hafıf ama gti burun farkıyla onde yada eşıt ama ıkısıde kopek gıbı...

NOT eger dısarda polo gti gorup resmını cekıp tamaş bayısınde goturdugunuzde VW sapkası verıyorlar

bence gti kagıt üstündeki gibi daha iyi ve stage 2 de cupradan daha iyi olacaiblecek düzeyde.

elinize sağlık, videolar çok güzel..

işte beklediğimiz video..ellerinize sağlık fikir verme açısından çok iyi olmuş gerçekten..zafa abinin dediği gibi motor açılma yoktur bence bunlarda aşınma vardır çünkü az çlok anladğm kadarıyla çok sıkıştırlan motor daha çabuk yıpranıyor..ellerinze sağlık teşekkürler:)

Kaliteli çekimler, izlemesi de zevkli sağolun. Poloda da akü bagajda mı merak ettim, baktınız mı acaba?

bencede bunlarda açılma vs gibi şeler yok .......safa şöle örnek veriyim umutbilen adlı üyemizdeki 14 bindeki cuprala benim 7 bindeki cuprayla kalkıyoruz 50 ye kadar aynı gidiyoruz sonra ben yavaş yavaş uzuyorum....

Ayağınıza sağlık çok güzel denemeler olmuş

Geri
Üst Alt