Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA vs Polo GTİ Rolling @Kayseri

Elinize sağlık bu arada 4 kapıda olsa gri GTI çok güzelmiş beyazdan daha çok yakışmış :) GTI genel anlamda 1 adım önde kg olarak cupradanda ağır olması lazım iki araca da maşallah...

bu durumda bariz sekılde sanzıman farkı varmıs dıyebılırız zaten.Benım tercıhım kırmızı tek kapı olurdu,gecen yolda gordum boyle guzel bsy yok :)

bu durumda bariz sekılde sanzıman farkı varmıs dıyebılırız zaten.Benım tercıhım kırmızı tek kapı olurdu,gecen yolda gordum boyle guzel bsy yok :)

Neye gore şanzıman farkı var Can? Oranlarımı ? Performansımı ne biliyim yazılımımı merak ettimde 2 aracı bol bol kullanan biri olarak ben aynı diyorum denemelere gore sen nerden anladın...

:eek:key: tek kapı kırmızı en güzel seçim olur bende tek kapı kırmızı GTI a denk geldim harika duruyordu....:)

bence hemen hemen aynı araçlar gibi geldi birde sanki cupradaki arklar biraz daha yapılı gibi görünüyor videolardan ağırlık fark var :) birde zamanlama kayıpları yaşanmıs sanırım bazılarında gti bazılarında cupra önde gitmis. birde neden cuprayla geriden başladınız sürekli ? ama güzel videolar elinize sağlık

bence hemen hemen aynı araçlar gibi geldi birde sanki cupradaki arklar biraz daha yapılı gibi görünüyor videolardan ağırlık fark var :) birde zamanlama kayıpları yaşanmıs sanırım bazılarında gti bazılarında cupra önde gitmis. birde neden cuprayla geriden başladınız sürekli ? ama güzel videolar elinize sağlık

Teşhisiniz cok dogru ben hep kaput seviyesinden geri baslıorum şimdi farkettim :) O an acele ettiğimizden denk getiremioruz arkadan araba falan geliyor. Bu arada madem kilo farkından olabilir diosunuz araçtaki kişilerin kilolarını acıklayayım.
Polo: driver 70 80 kg max passnger 90 kg civarı
Cupra ben 105 kg passenger 80-85 kg :D

Teşhisiniz cok dogru ben hep kaput seviyesinden geri baslıorum şimdi farkettim :) O an acele ettiğimizden denk getiremioruz arkadan araba falan geliyor. Bu arada madem kilo farkından olabilir diosunuz araçtaki kişilerin kilolarını acıklayayım.
Polo: driver 70 80 kg max passnger 90 kg civarı
Cupra ben 105 kg passenger 80-85 kg :D
maşşallah ben drag da çok dikkat ederdim kiloya :) hemen satacaksın kilolu arkadaşı diğer araca çaktırmadan :)

Neye gore şanzıman farkı var Can? Oranlarımı ? Performansımı ne biliyim yazılımımı merak ettimde 2 aracı bol bol kullanan biri olarak ben aynı diyorum denemelere gore sen nerden anladın...

denemelerınızden oyle gorunyo yada gecıldıklerının hepsınde bayagı b gec basmıssın.madem aranızda kılo farkı var o zaman en saglıklısı yıne teke teke yurumek olur.

Geri
Üst Alt