Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra TSI Uygulamalarımız....

zafa38

Kayıtlı Üye
Biliyosunuz Aracımda H&R yay kullanmıştım öylesine sert öylesine konforsuzduki 3 ay dayanabildim aracımdan söktüm ve yayları sattım. Coil alma düşüncesindeydim fakat fiyatı ve sagladıgı fayda pek orantılı değildi. Powerful garage orhuncum sağolsun gel birde EİBACH deneyelim dedi ben kefilim eger aynı sertlik olursa yaylar benim dedi kabul ettim 1 gun içerisinde yaylar geldi hemen montajlattım. Sonuç : Mükemmel. Arabanın sertliği neredeyse hiç artmadı... Sekme yok vurma yok ve süper düştü. Oranları -25mm -25mm olmasına ragmen tamamen H&R kadar düştü. Çok memnunum yaylardan cok güzel tatlı bi sertlik var. orjinalken bile vuruyordu süspansiyon ama şimdi hem düştü hem vurmada kalmadı Herkese öneriyorum. H&R den uzak durun Eibach dan şaşmayın....

rtg582.jpg

5d857cdc.jpg

e8923070.jpg

28db08a5.jpg

649b1bee.jpg

59f8e301.jpg

666006fe.jpg

2026f963.jpg

8b55d5d0.jpg

9d4686c9.jpg

1f02697f.jpg

f8681ddb.jpg

d51cc50a.jpg

1877188c.jpg

438325ce.jpg

35e74b99.jpg

a12b5def.jpg

94e06748.jpg

f6fe9173.jpg

fb1014a6.jpg

5055f6bd.jpg

güle güle kullan Safa.. güzel paylaşım olmuş fotolarla, aracın müthiş görünüyor :) .. Eibach a eğilimim arttı, bu normalde 3.5 luk di mi ? bir de sprintbooster farkettirdi mi ? fiyat bilgileriniide pm atabilirsen sevinirim :)

yazılımı yaptın mı?sprınt booster neden aldın safa

Masallah kazasiz belasiz aracta yazilim var mi? Bide gecenlerde bi egzos muhabbeti gecmisti daha yapilmadiherhalde..

bu arada baska b konu da servıstekı seatsportların H&R soylemıstım yanlıslık oldu,kafa eıbach dusunup agız H&R kullanıyor dedım :) eıbach kullanıyor servısde seatsport adı altında

güle güle kullan Safa.. güzel paylaşım olmuş fotolarla, aracın müthiş görünüyor :) .. Eibach a eğilimim arttı, bu normalde 3.5 luk di mi ? bir de sprintbooster farkettirdi mi ? fiyat bilgileriniide pm atabilirsen sevinirim :)

Teşekkür ederim Endercim sağol.... Bizim cupraların yayları 3.5 veya 5 lik diye olmuyor değişik ölçüleri var. Zaten suan piyasada 2 tane yay mevcut biri H&R onun ölçüleri ön -25mm arka -40mm di Eibachlar ise -25mm -25mm yazıyordu. HR den bi farkını göremedim arka yine H&R kadar düştü ön ikiside aynı zaten. Sprintboosteri denedim evet güzel alet ama DSG lerde zararlı diye bir söylenti vardı denedim hoş ama fiyatına değicek bişey değil iade ettim. Eğer Çok ROlle cıkan biri değilsen hiç gereği yok Rollde birazcıkta olsa işe yarıyor. Bunun işi sadece normal gaz sinyali yerine 2 katı gaz vermesi yani fazla gaz vermesi. Tekrar söylüyorum gecikmeyi almıyor sadece fazla sinyal göndererek fazla gaz veriyor ben denedim tecribe ettim Gereksiz....

bu arada baska b konu da servıstekı seatsportların H&R soylemıstım yanlıslık oldu,kafa eıbach dusunup agız H&R kullanıyor dedım :) eıbach kullanıyor servısde seatsport adı altında

Ozaman sadece üzerindeki isimleri farklı yay eibach ama üzerinde Seatsport yazıyor?

Geri
Üst Alt