Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra TSI Uygulamalarımız....

Masallah kazasiz belasiz aracta yazilim var mi? Bide gecenlerde bi egzos muhabbeti gecmisti daha yapilmadiherhalde..

Saol kardeşim... İstanbula geldim ani şekilde orda yazılım yaptırmak üzereydim. Bizim Hakanın TT ye yaptık sonra bana yapılcaktı hakan sen dene sonra ben yaptırıyım dedim denedi fazla fark yok dedi aşırı fark etmedi dedi araba bi garip oldu dedi şanzıman vuruntu yapmaya basladı falan dedi bende zorda olsa vazgeçtim.... Yani yazılım YOK. Egsozda Süpersprinti bekliyorum İskenderle görüştüm bazı nedenlerden dolayı iptal ettik...

Aldım denedim iade ettim cok gereksiz ve zararlı bişey...

yazılımı yapsaydın zaten daha da gereksız olcaktı,defalarca burda yadım zaten herkes gorsun duysun dıye gereksız oldugunu Sprıntboosterın neysekı sen deneyıp vazgecenlerden olmussun :)

yazılımı yapsaydın zaten daha da gereksız olcaktı,defalarca burda yadım zaten herkes gorsun duysun dıye gereksız oldugunu Sprıntboosterın neysekı sen deneyıp vazgecenlerden olmussun :)

hadi 100 200 TL olsa tak dursun kullanmada fiyatı abartı tamamen kandırmacadan ibaret. Zaten Made İn Greece.... Yunan malından ne beklersin. Sadece fazla gaz veriyor gecikmeyi almıyor.... Rollerde işe azda olsa yarıyor.... Yazılımlı arabaya takmak saçmalık olurdu zaten....

bu arada baska b konu da servıstekı seatsportların H&R soylemıstım yanlıslık oldu,kafa eıbach dusunup agız H&R kullanıyor dedım :) eıbach kullanıyor servısde seatsport adı altında

dışardan eibach mı, servisten seat sport almak mı mantıklı bu durumda , ikiside tamamen aynı ürün müdür acaba

Ozaman sadece üzerindeki isimleri farklı yay eibach ama üzerinde Seatsport yazıyor?

aynen oyle,bbs uretımı seatsport jantlar gıbı.2006 senesınde ırfanın eskı fr varken ben onun yayları alcaktım ozellıkle o demıstı bunlar zaten eıbach ozellıkle seatın urettıgı b yay yok demıstı cıdden arastırınca dogru oldugunu gormustum

Geri
Üst Alt