Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza cupra korna yardım

cuprali

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracın orjinal kornası felaket degistirmek istiyorum uyumlu sorun cıkartmayacak bir alternatif varsa yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

Bosch Ferrari Kornayı tek geçerim :eek:key:

Arkadaslar diyelim ilerde elektrik aksamiyla ilgili korna ile alakasiz bir yerde ariza oldu sen orjinalligi bozmussun garanti kapsamindan cikmis gibi seylerle karsilasirmiyim

Arkadaslar diyelim ilerde elektrik aksamiyla ilgili korna ile alakasiz bir yerde ariza oldu sen orjinalligi bozmussun garanti kapsamindan cikmis gibi seylerle karsilasirmiyim

Yok abi yha okadarda değil ama sen genede serviste yaptır istersen(Bunların(servislerin) ne diyecekleri pek belli olmuyor).. İçin rahat olur:eek:key:

arıza yaparsa orj kornayı takıp götürürsün servise ayrıca hakikaten o kadarda değil

ferrari olsun ama çakması olmasın kaliteli bir şey olacaksa yap yoksa bırak orjinaller dursun...

Geri
Üst Alt