Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra Coilover

Eastanbul

Kayıtlı Üye
1999 model Ibiza Cupra2 aracıma coilover düşünüyorum.
Marka, model hangisi alınmalıdır.
Birde aracıma hangi aracın coiloverı uyabilir ya da direk Cupra2 için yapılmış olan mı alınmalıdır.
İyi Forumlar...

forum kuralları gereği önce kendinizi üyeler bölümünde tanıtın

raceland ın coıloverı var sertlık-yumusaklık ayarı olmayanı bıraz rahatsız ama fıyat olarak uygun

Raceland çin malı ve cok ucuz fiyatı var sorun yaşarsın sakın öle bişi yapma...

MK2 Golf uyumlu süspansiyon sistemleri senin aracınanda uyacaktır. 6k ibiza, mk2 Golf platformunda üretilmiş bir otomobildir.

Sertlik ayarı olmayan ucuz ürünleri pek önermiyorum bende.
Fiyatı uygun olan KW nin modellerine bakabilirsin. Gerçi onlarda ne kadar uygun tartışılır ama. Kullanılabilir ürünler.

Raceland çin malı, KW uygun ama tatminkar değil. Diğer ürünlerin fiyatları yüksek.
Ne alıcaz peki :)
Bir de ürünü alıp kutuyu açtığımda dandik gözükmesin gözüme istiyorum.
Daha önce bikaç coil gördüm bildiğin oyuncak, güvenip asla takmam arabamın altına.
2.el de olabilir benim için eğerki mk2 golf oluyorsa onlara da bakiyim sonuçta ibiza cupra2'den daha fazla piyasada mk2 golf araçlar...

ayrı ayrı amortisör ve yayla uğraşmamak, kafayı gömmek, ilerde kaldırırım düşüncesi.
ama en büyük sorunum 5cm yay yetmiyor biraz daha basmam gerek.

cupra2 yı yayla basamazsın zaten 5 lık yayla bıle yuksek kalıyor.raceland dedım cunku sadece amacın arabayı basmaksa cok da rahat olmasada dıbıne kadar ındırebılıyorsun arabayı.fıyatı ucuzdur elınden cıkarmak ısteyıp cıkaramasan bıle en azından uzulmezsın verdıgın paraya.kw,blistein,h&r yazmayı bende bılıyordum ama fıyatları hem cok yuksek hemde elden cıkarılmak ıstense mk2 golf e kac kısı coıl takmak ıstıcek de satılıcak o malzeme :) cupra2 demıyorum bıle zaten turkıyede sayısı toplasan saglamıyla copuyle 20 yı gecmez heralde:)

haklısın ben bu şekilde araştırmalarıma devam ediim öleyse teşekkürler :)

Geri
Üst Alt