Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra 6J FR SC Bocanegra Eibach Yaylar satılık...

Öncelikle iyi satışlar safa.. Konfor bakımından fazla fark oluyor mu?benim araçta leylek haliyle de şuan.:) Merakımdan soruyorum.
Teşekkürler Hüseyin abicim:) Şimdi aslında çok çok bir fark olmuyor ama eskisi gibide olmuyor ben HR denedim o bayagı bi sertti bu Eibach ona göre birazdaha iyi. Şöyle söyleyeyim bizim arabarın orjinali zaten aşırı sert Polo GTİ vs arabalara göre bu yayı taktıgınızda arabanın yaylanması gidiyor sadece yine sertlikte aşırı bir değişiklik olmuyor ama her halikarda çukurlarda orjinale göre yuzde 50 daha vurması artyor... Ben memnun olarak en uzun bu yayı kullandım hatta ilkdefa uzun yola bu yaylarla cıktım memnun kaldım... Uzun yolda yazın falan bayagı bi yumusuyor ama kışın sertliği artıyor....

Geri
Üst Alt