Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza cupra 2013

arkadaşlar bayi fiyetı 45900 panaromik cam tavan +seat yarış frenleri eklerseniz 50000tl ye geliyo 2011 lere 43,45 istiyorlar sizce hangisi daha mantıklı

Abi 45.9000 cam tavan eklesek dahi daha mantıklı.Yani sıfır bir araç.Geçmişi yok kazası birde 2 yıl garantisi var.garanti uzatma yapsan 4 yıl kafan rahat olur.

Bugün yanlız doğuş power maslakda Benim aldığım aynı makyajlı kasa FR vardı.2013 ocak ayından sonra gelenlerin IBIZA,IBIZAFR ve IBIZACUPRADA VW'de polo 1.2 benzlinli versionda kullanılan en düşük teyp'ini koymuşlar.Malum Teyp piano black gibi camdan değil o sebepden dolayı klima bölümde mat plastik yapmış.Kısa ve öz olarak 1 sene sonunda klima ve teyp'deki tuşlar bilgiler kullanıma bağlı silinebilir değerler.

Bu resimde gördüğünüz gibi teyp kalkmış bu parlak piano black cam etkisi yok

foto-galeri-seat-ibiza-cupra-351-8.jpg

Yeni ibiza serileri aynı bu şekilde geliyor ve açıkcası kaliteden eser yok.

Seat-Ibiza_Cupra_2013_800x600_wallpaper_28.jpg

[MENTION=24995]individual[/MENTION] burakcım bunlar ufak ayrınrılar ibiza cupranın keyfine varmış şu andada mk1 18t20v 225 bg bir araç kullanan biri olarak sana şunu net bir şekilde söyliyeyim teyp açmak aklıma bile gelmiyor o ses yokmu o ses herşeyi unutturuyor insna ninni gibi geliyor inanki bide dump valve inceden down pipe koydunmu arabada kimse konuşmaz emin ol

@individual burakcım bunlar ufak ayrınrılar ibiza cupranın keyfine varmış şu andada mk1 18t20v 225 bg bir araç kullanan biri olarak sana şunu net bir şekilde söyliyeyim teyp açmak aklıma bile gelmiyor o ses yokmu o ses herşeyi unutturuyor insna ninni gibi geliyor inanki bide dump valve inceden down pipe koydunmu arabada kimse konuşmaz emin ol

Evet ali abi o konuda haklısın ama insan birazda istiyor kalite.eski kasasındaki kaliteden aşşa düşmesi biraz üzücü seat adına. :(

arkadaşlar bayi fiyetı 45900 panaromik cam tavan +seat yarış frenleri eklerseniz 50000tl ye geliyo 2011 lere 43,45 istiyorlar sizce hangisi daha mantıklı

bence 50bıne 2013 almak daha mantıklı sıfır sıfırdır herzamn ıcın ılk bınen sen olucaksın showromdan ılk sen cıkarıcaksın hayatında ılk defa bole bır tadı yasıycaksın ve arada 2yıl oynuyor

cupra için her zaman sıfır ürün bulmak zordur. en son 1 tane cupra kalmıştı doğuşta. metalik siyah ve başka opsiyon yok. fiyat 45900+715metalik

kış paket deri koltuklu sunroflu bir ibiza cupra almayı düşünüyorum yakıt ekonomisi nasıldır birde polo gti gibi 3 ay sonraya sıra veriyolarmı :)

kış paket deri koltuklu sunroflu bir ibiza cupra almayı düşünüyorum yakıt ekonomisi nasıldır birde polo gti gibi 3 ay sonraya sıra veriyolarmı :)

Saydığınız opsiyonlu ellerinde yoksa 3ay beklersiniz zaten.Sipariş üzerine fabrika üretim yapıcak sizin adınıza sonra araç gelicek.

Geri
Üst Alt