Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza+Cordoba Sag far arıyorum!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar malum sag farımı herkez goruyor resımde her yıkadıgımda her yagmurda ıcı buhar oluyor buyuzden yenı bır far almak ıstıyorum.Elınde temız olan veya sıfır olan varsa pazarlıga baslıyabılrız :D tsekkurler..

yusuf eryada sordum sağ far çıkma fakat yenide alsan çıkmada alsan buhar yapacaktır...yenisi 280 tl - SCW indirimi yaparlar karar senin fakat hiç elleme

biraz şans işi galiba bu..
benim fanus farlar hiç bi koşul altında buhu yapmazdı..ama buhu yapan da çoktu gördüğüm çevremde..sanırsam dönemlik üretilen bazı farlarda sıkıntı oluyo..

yusuf eryada sordum sağ far çıkma fakat yenide alsan çıkmada alsan buhar yapacaktır...yenisi 280 tl - SCW indirimi yaparlar karar senin fakat hiç elleme

abi ben bu fari oto2000den almistim eskı farda ufak catlak vardı farı oto2000den aldım ufak bı catlak vardı altında slikonladım flan ama catlak buyudu farın durumu cok kotu oldu ve smdı ıcıne resmen su alıyor buharı gectım su dolmus ıcı:S

Böle bır ılan buldum sıfır dıyor cokta uygun geldı bana ne dersınız orjınal oldugu gozukuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ag-far-orjinal-sifir-2004-2010-36550683/detay

biraz şans işi galiba bu..
benim fanus farlar hiç bi koşul altında buhu yapmazdı..ama buhu yapan da çoktu gördüğüm çevremde..sanırsam dönemlik üretilen bazı farlarda sıkıntı oluyo..

buhu yapsa ıyı farı acınca gıdıyor ama bu buhu gectı artık musluk oldu :D

abi ben bu fari oto2000den almistim eskı farda ufak catlak vardı farı oto2000den aldım ufak bı catlak vardı altında slikonladım flan ama catlak buyudu farın durumu cok kotu oldu ve smdı ıcıne resmen su alıyor buharı gectım su dolmus ıcı:S

Böle bır ılan buldum sıfır dıyor cokta uygun geldı bana ne dersınız orjınal oldugu gozukuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ag-far-orjinal-sifir-2004-2010-36550683/detay

ilan doğru ise hemen al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt