Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Bakım Hk

emcinar

Kayıtlı Üye
Merhabalar arabamın 15 bin bakımı geldi. Nisan sonunda birinci yılını dolduracak 11200 km civarında. Denk gelen konularda insanlar yağlarını dışarıdan temin edip götüreceğini söylüyor. 789tl fiyat verdi Altur. Kendi yağımı getirmek istiyorum dediğimde "danışmana aktarmam lazım" dediler ve o da inatla doğuş bunu kabul etmiyor dedi. Peki sizler nasıl bir yol izlediniz de kendi yağınızı götürebildiniz?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar arabamın 15 bin bakımı geldi. Nisan sonunda birinci yılını dolduracak 11200 km civarında. Denk gelen konularda insanlar yağlarını dışarıdan temin edip götüreceğini söylüyor. 789tl fiyat verdi Altur. Kendi yağımı getirmek istiyorum dediğimde "danışmana aktarmam lazım" dediler ve o da inatla doğuş bunu kabul etmiyor dedi. Peki sizler nasıl bir yol izlediniz de kendi yağınızı götürebildiniz?

Kabul ediyorlar ama servis formuna müşteri kendi yağını getirmiştir diye not düşülüyor bir sorun olursa sorumluluktan kaçmak için ben hep kendim götürdüm yağımı şimdi de bakım zamanında kendim götürücem

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

servisten servise değişiyor da olabilir.
Eskiden bende yağımı kendim götürüyordum ama sonraları doğuşun kesin talimatı var dışarıdan yağ alamıyoruz demişlerdi. Geçmiş zaman yalan olmasın ben de sanırım diğer servise götürmüştüm ya da dışarıda yaptırmıştım. Şimdi 5 yaşını doldurduğu için hiç yağ falan dert etmeden uygun fiyata yetkili serviste yaptırıyorum :)
Kısacası yakında başka servis varsa bir de oraya sorun derim.

servisten servise değişiyor da olabilir.
Eskiden bende yağımı kendim götürüyordum ama sonraları doğuşun kesin talimatı var dışarıdan yağ alamıyoruz demişlerdi. Geçmiş zaman yalan olmasın ben de sanırım diğer servise götürmüştüm ya da dışarıda yaptırmıştım. Şimdi 5 yaşını doldurduğu için hiç yağ falan dert etmeden uygun fiyata yetkili serviste yaptırıyorum :)
Kısacası yakında başka servis varsa bir de oraya sorun derim.
Teşekkürler

Bende aynı durumdayım. Aynı zamanda doluyor 1 yılı. Fiyat almadım henuz ama yenibosna altura goturucem bende.

Siz yağı kaça alacaksınız servis kaça yapacak. Aradaki farka bakarak bir yol izlenmeli.
Servisler arasında fark olabilir. normal şartlarda kabul ederler ama işçilik te eklerler bir de servis kağıdına bunu yazarlar. Eğer siz bakımı serviste yapmayı düşünüyorsanız bence bu riske girmeyin. Garanti ne kadar önemli sizin için

Aracınız garanti kapsamında olduğundan yağ tercihini mecbur servise bırakmak zorundasınız... İleride motorda herhangi bir sıkıntı oldugunda suçu sizin getirmiş olduğunuz yağa bulma olanakları çok yüksek... Seat garantisi biraz sıkıntılı en ufak şeylere kusur bulabiliyorlar... Bu yüzden benim tavsiyem yağı servis kendisi koysun.....

Geri
Üst Alt