Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza bagaj kapağı açılmıyor!

rhnrnz

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bagaj kapağı bir süredir acılmıyordu, açmaya çalışırken tırr diye ses geliyordu, bugün yetkili servisten bagaj kilidini 113 TL malzeme ve işçilik dahil degistirttim.
Piyasada çıkma kilit 100 TL veya üstüne var, sanayide çoğu yer bu gibi fiyatlar verdi, sitelerde sıfır 160 TL fiyatlarda var. Bilginiz olsun diye paylaştım.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar, bagaj kapağı bir süredir acılmıyordu, açmaya çalışırken tırr diye ses geliyordu, bugün yetkili servisten bagaj kilidini 113 TL malzeme ve işçilik dahil degistirttim.
Piyasada çıkma kilit 100 TL veya üstüne var, sanayide çoğu yer bu gibi fiyatlar verdi, sitelerde sıfır 160 TL fiyatlarda var. Bilginiz olsun diye paylaştım.

Verdiğiniz bilgi için sağolun hangi servis değişim yaptı kendi içlerinde de fiyat farkı oluyor servislerin

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankara'daki doğuş oto servisin ikisi ve aydoganlar parça fiyatını aynı verdi, aydoganlar randevu gününü erken verdigi için tercih ettim.

gecmiş olsun
[doublepost=1471722017,1471721982][/doublepost]gecmiş olsun
[doublepost=1471722074][/doublepost]gecmiş olsun

Geri
Üst Alt