İbiza bagaj kapağı açılmıyor! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza bagaj kapağı açılmıyor!

rhnrnz

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bagaj kapağı bir süredir acılmıyordu, açmaya çalışırken tırr diye ses geliyordu, bugün yetkili servisten bagaj kilidini 113 TL malzeme ve işçilik dahil degistirttim.
Piyasada çıkma kilit 100 TL veya üstüne var, sanayide çoğu yer bu gibi fiyatlar verdi, sitelerde sıfır 160 TL fiyatlarda var. Bilginiz olsun diye paylaştım.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memet_one

VİP Üye
Administrator
Merhaba arkadaşlar, bagaj kapağı bir süredir acılmıyordu, açmaya çalışırken tırr diye ses geliyordu, bugün yetkili servisten bagaj kilidini 113 TL malzeme ve işçilik dahil degistirttim.
Piyasada çıkma kilit 100 TL veya üstüne var, sanayide çoğu yer bu gibi fiyatlar verdi, sitelerde sıfır 160 TL fiyatlarda var. Bilginiz olsun diye paylaştım.

Verdiğiniz bilgi için sağolun hangi servis değişim yaptı kendi içlerinde de fiyat farkı oluyor servislerin

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rhnrnz

Kayıtlı Üye
Ankara'daki doğuş oto servisin ikisi ve aydoganlar parça fiyatını aynı verdi, aydoganlar randevu gününü erken verdigi için tercih ettim.