Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Aydınlatmaların Kısılması.

Elektrohidrolik direksiyon DC elektrik motoru ile çalışmakta DC elektrik motoruna fazla yük bindiğinde gereğinden fazla akım çekiyor ve buda ışıkların vb. diğer elemanların kısılmasına yol açıyor. korkacak birşey yok zaten tasarlayan mühendisler tesisatı bu toleransa göre tasarlamışlardır. Alternatörde yetersiz gelirse aynı durum olur , kafaya takacak birşey yok keyifli sürüşler dilerim..
Çok teşekkürler bilgileriniz için bende keyifli sürüşler dilerim.

Aynn ustam o sorunu bende yasadim ilk dikkat ettigimde bnm aractada bi evin aydinlatmalari bagli degil xzenon sisler 4 kapi ambians neonlari ayak aydinlatmalar 4 adet yine bardaklik klima konsol alti isiklandirmasi reflektor isiklandirmasi bunlar olunca insan ilk onlara yoruyo 1 ay kadar gozlem altinda tuttum ilk zamanlar sonra gormemeye basladim birsey oldgunuda sanmiyordum acikcasi

Aynn ustam o sorunu bende yasadim ilk dikkat ettigimde bnm aractada bi evin aydinlatmalari bagli degil xzenon sisler 4 kapi ambians neonlari ayak aydinlatmalar 4 adet yine bardaklik klima konsol alti isiklandirmasi reflektor isiklandirmasi bunlar olunca insan ilk onlara yoruyo 1 ay kadar gozlem altinda tuttum ilk zamanlar sonra gormemeye basladim birsey oldgunuda sanmiyordum acikcasi
Sanırım normal bir durum herkeste olan bir şey artık rahatım :)

benım aractada var aynı şey sıkıntı degıl normal ;)

Hareket halindeyken hiç dikkat etmedim.
Hareket halinde iken motor devri ve buna bağlı olarak alternatör devri de daha yüksek olduğu için kısılmalar olsa bile asgari düzeyde olur ve gözle görülür bir kısılma meydana gelmez.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hareket halinde dikkatinizi çeken bi durum yoksa sıkıntı yok. Rölantide olması gayet normal. Şimdiye kadar bi tek mercedes cla da görmedim onda da çift akü var zaten :)

Geri
Üst Alt