Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza arkalar için 5 cm spor yay

Reed

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sitede yeniyim Öncelikle herkese selamlar Benim sıkıntım Seat ibiza aracım ön, ler Coil Arkalar soguk press. Arka koltuga biri oturdugunda yay haddinden fazla basıyo kendinii spor yay araştırıyorum sadece arkalara Ama her yer takım halinde satıyoo malum oda çok pahalıya geliyoo Sadece arkalar için temin edebilicegim bi yer varmı istanbul içi bilgisi olan varsa
paylasırsa sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar sitede yeniyim Öncelikle herkese selamlar Benim sıkıntım Seat ibiza aracım ön, ler Coil Arkalar soguk press. Arka koltuga biri oturdugunda yay haddinden fazla basıyo kendinii spor yay araştırıyorum sadece arkalara Ama her yer takım halinde satıyoo malum oda çok pahalıya geliyoo Sadece arkalar için temin edebilicegim bi yer varmı istanbul içi bilgisi olan varsa
paylasırsa sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ancak elinde olan birisine denk gelmeniz gerekir yoksa genelde herkes takım halinde bulundurur ve öyle satar Facebook’ta 2.el sayfamıza ilan bırakırsanız elinde olan varsa yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

merhaba,

bende Orjinal preslenmiş yay var. Sürtme ve benzeri bir durum söz konusu değil. İstersen ilana bakabilirsin.

663001060 ilan no

Son düzenleme:
Anladım, sürtmeden şikayetçisin diye önermiştim. Sadece arka bakıyosan arkadaşın dediği gibi 2. el bakman lazım. Sıfırlar takım genelde.

Geri
Üst Alt