Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza amfi hakkında.

play35

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli scw sakinleri. 2012 ibizanın teybine bi adet mono amfi bi adet stereo amfi bağlamak istiyorum olur mu acaba bilen kardeşlerim,abilerim yardımcı olur mu acaba... Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba değerli scw sakinleri. 2012 ibizanın teybine bi adet mono amfi bi adet stereo amfi bağlamak istiyorum olur mu acaba bilen kardeşlerim,abilerim yardımcı olur mu acaba... Şimdiden teşekkür ederim

Tabi Olur Aynı teybe makyajlı leonumda jbl gto3500 mono bass amfisi birde sub takmıştım 1200 wattlık on numara olur hele birde taktırdığın amfinin bass kontrolü varsa uzaktan direksiyon altına montajını yaptırıp on numara kullanabilir her parçaya görede anında ayar yapabilirsin:eek:key:

Abi çok tşk ederim verdiğin bilgi için çok saol :) benimde aklımda jbl mono amfi var ama bakalum deneyelim görelim :)

Abi çok tşk ederim verdiğin bilgi için çok saol :) benimde aklımda jbl mono amfi var ama bakalum deneyelim görelim :)

şu çamurluk işimi bozdu bende bu hafta o işlerle meşgul olurum diyordum bakalım haftaya kısmetse eğer JBL mono bass amfisi bulursan çift kanallı ve uzaktan kontrollü muhakkak haber et:eek:key:

İnan senin çamurluk olayına bende çok üzüldüm Allah beterinden korusun tekrar olmaması dileğimle inşallah. Amfi hakkında bilgilendirme yaparım zaten sana çift kanallı olsun ya olduktan sonra :)

Geri
Üst Alt