Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza alıyorum, yardımınıza ihtiyacım var

Leonist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar daha önce leonumu ev almak amacıyla satmıştım. Uzun bir aradan sonra 2006 1.4 tdi s-rider model ilk sahibinden bir araca denk geldim. 2 parça boyalı. Km 80 binde. Araç oldukça diri ve temiz duruyor içime sindi. Daha önce 3 araç değiştirdim ama hiç dizel kullanmadım.
Bana tavsiyeniz ne olur? Artısı eksisi nedir bu arabaların? 22.250 ye anlaştık. Fiyat fazla gibi ama temiz araca verilir diye düşündüm.

Fiyat yüksek gibi hocam 2008 stylance aracımı 1.5 ay önce 22.000 TL aldım ve 1.000 TL masraf yaptım.Araçtan performans, yakıt ve donanım olarak oldukça memnunum.

fiyat normal, ama biraz daha ekleyerek 23 civarına temiz bir stylance yani makyajlı kasa alabilirsiniz. (farklar: tamponlar, direksiyondan kumanda, 5 bg güç, aux girişi) ayrıca çok problesiz araçtır, gürültülü çalışması dışında sizi üzmez...

Piyasasını pek bilmiyorum ama çok km yapan biri iseniz dizel iyidir. Özellikle şehir içinde seri olur. Torkun keyfine bir kaptırdın mı ilerde 2.0 TDI lara bakmaya başlarsın garanti veririm :)

Fiyat yüksek diyen arkadaşlar var. Netten bakıyorum ama km. çok yüksek oluyor. Aslında km. takıntım yok fazla ama mesela 2006 model 150 bin km. araç alınır mı? Yada aldık diyelim ben 3-4 sene bindim araba geldi 250 bin km.ye. Nerden alıcı bulacağız bu arabalara? Millet 100 bini geçince burun kıvırıyor full arabalara. Elimden çıkaramam çok zarar ederim diye endişeleniyorum.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

22-23 bine kadar araç arıyorum arkadaşlar. Benzinli-dizel farketmez. Değişensiz-büyük kazası olmayan- birkaç parça boya sorun değil. Donanımı yüksek olması tercihimdir ancak temizse daha düşük donanımda olur.

merhaba arkadaşlar. fiyat yüksek değil o km de temiz aracı dizel ibizayı o fiyata alman hemen hemen çok çok zor. otomatik vites leon bakıyorum yada ibiza benzinli lpg li istersen benim manuel vites 2004 ibizama bi göz at beğenirsen alabilirsin. bende alalı çok olmadı daha ama otomatik alıcam eşim kullanamıyor manuel vitesi. varsa takas da olur. arabamı incele araba gör müsait zamanında. :)

7 yaşında dizel bir araç için 80 bin çok iyi. hiç binmemiş demek ki...

merhaba arkadaşlar. fiyat yüksek değil o km de temiz aracı dizel ibizayı o fiyata alman hemen hemen çok çok zor. otomatik vites leon bakıyorum yada ibiza benzinli lpg li istersen benim manuel vites 2004 ibizama bi göz at beğenirsen alabilirsin. bende alalı çok olmadı daha ama otomatik alıcam eşim kullanamıyor manuel vitesi. varsa takas da olur. arabamı incele araba gör müsait zamanında. :)

İnceleyelim link varsa..

165 Bin deki 2008 ibiza stylance mi 23 bine veririm düşünürsen..

Geri
Üst Alt