Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6L için marşpiyel ve spoiler..

effect1903

Kayıtlı Üye
11192704530_81334500!b.jpg

Arkadaşlar resimdeki ibizada bulunan marşpiyel ve spoiler'ı bulabileceğimiz bir yer varmıdır? Yada yaptırabileceğimiz biryer? birde jantları nerede bulabilirim?

Ekli dosyalar

• 11192704530_81334500!b.jpg
    11192704530_81334500!b.jpg
    48.6 KB · Görüntüleme: 70
jantların aynısından geçenlerde bir arkadaş toledo aldı hatta yusufta gördü onun arabada vardı satarmı bilmem

marsbiyel icin resimdekinin aynisi degil ama daha sade olani su anda elimde var :) griye boyali. taktirmadim aracima daha. dusunursen konusalim :)

marsbiyel icin resimdekinin aynisi degil ama daha sade olani su anda elimde var :) griye boyali. taktirmadim aracima daha. dusunursen konusalim :)

Aslında resimdekinin aynısını istiyorum ama bulmak yada yaptırmak zor olur herhalde, senin elindeki marşpieyelin bir resmi falan varmı nasıl birşey?

Bunu yaptırırsan süper bişi olur =) fibercilerle konus istersen

Bunu yaptırırsan süper bişi olur =) fibercilerle konus istersen

Evet, resimdeki araç çok güzel olmuş gerçekten, bunların hepsi çok pahalı olur ama bir sormak lazım tabi.. Marşpiyel ve spoileri Resimdeki gibi yapabilirler mi acaba?

jantlar topsport jantı 3 ügn önce sitede bir arkadaş lastikle birlikte 1100 tl ye verdi..marşpiel yada maşpiyel nasıl yazılıyorsa bilmiyorum sponsorumaz sorabilirsin

Bu top sport jantları 17 inç miş herhalde o baya zor olur benim için şimdilik jant kalsın :)

Geri
Üst Alt