Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6J Shark Fin Style Anten montaj???

Basit takilisi ama hafiften icerideki doseme aciliyor eskisini sokmek icin...Istanbulda Mez'e sormustum 125 lira idi...

Ama baglanti yerlerinden kaldirilip yeniden orjinal sekilde yerine oturtuluyor hic zor degil..Servis icin 2 dk'lik is...

doğrudur abi ben nasıl sökülüyor onu bilmiyorum ama kapı direklerindeki plastiklerde onu tutuyor sanki:confused:

Gorkemcim arka bagaj kapagini aciyorlar..oradan yani arka taraftan cok hafif tavan dosemesinin citcit gibi baglantilarini kaldiriyorlar..eskisine ulasacak kadar acip sokuyorlar ve yenisi takiliyor..ve doseme yerine oturuyor..oemvag'da anten cok ucuz..istanbulda 130 lira civari fiyati var kdv ile...hem de piano black..ben 20 liraya modacar marka almistim..benimki de pianoblack ama bunun kadar parlak degildi..

yanlız sahte anten diyor...
anten vazifesi görmeyebilir

GPS anteni falan yazıoda radyo anteni görevini görüyormu acep?

Arkadaşlar bu parça cok hosuma gitti acaba bunu alınca direk tak cıkarmı yapılıyor yoksa içerdende döşemenün falan sökülmesi gerekiyormu bilen arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim ona gore alıcam...?

http://www.oemvag.es/shark-fin-style-dummy-antenna-p-153.html?cPath=22_34_84
bnde taktirdim baska bi anteni yarim sökülüyor döşeme tavan tam sökmeye gerek yok
ok basit bi uygulama..
yalnı bu anten dekor amaçlı sfa bilgin olsun radyo baglantisi yapilmiyor.
abimin golfe aldik taktik çünkü bunu..

bnde taktirdim baska bi anteni yarim sökülüyor döşeme tavan tam sökmeye gerek yok
ok basit bi uygulama..
yalnı bu anten dekor amaçlı sfa bilgin olsun radyo baglantisi yapilmiyor.
abimin golfe aldik taktik çünkü bunu..

Radyo çekmiyomu yani şimdi ?

Geri
Üst Alt