Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6J Hoparlör Montajı

evet ön 16 17 ye kadar destekliyor girişler arkaya 13 cm koymanız gerekecek istersenız on arka tizlerdenden koyabılırsınız yerlerı mevcut ben arkaya kablo cektırıp 13 cm sony onlerede 17 cm pıonner koydurdum ses sıstemı ıyı dengelıyor bosluklarınıda sungerle doldurmayı unutmayın sesı yaymasın sımdıde 16 yada 17 ınc bı double dın teyp arıyorum nerde yapılacagını gelırsek bostancı sanayıde cok ıyı bı yer var mezarlıktan asa ınerken solda 80 tlye komple montajı yapıyor yardımcı olurum

2010 ibiza sahibiyim, bu konudan bakarak arka kapılara 13cm hoparlör aldım ama taktırmaya gittiğimde arka kapıdaki hoparlörlerin 16cm olduğu ortaya çıktı. 13cmleri geri verdim değiştirdim yerine 16cm aldım. benim yandım siz yanmayın.

Merhabalar,

2010 model ibizamdaki hoparlörlerimi değiştirmek istiyorum ancak malumunuz bu kapıların sökümü tam bir işkence.
Özellikle anadolu yakasında (avrupa da olabilir) bu işi yapabilecek bir yer tavsiye eder misiniz ??

Şimdiden teşekkürler...

Aslında 4 adet 6 yildiz 0.5 mm vida ve plastik klipsle tuturuluyor klipsleri sokmek asil sorun olan onun içinde plastik ayiraclar mevcut onunla deneyebilirsiniz ya da anadolu yakasinda ender elektronik ve ya tek tuning de ucreti mukabilinde çözebilirsiniz

Geri
Üst Alt