Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2014 Referance ayna ayar düğmesi

yavu07

Kayıtlı Üye
herkese merhaba
Aranızda ve Seat ta yeniyim. 2014 model Referans serisi İbiza aracımın ayna ayar düğmesi kırıldı. Kırılan Parçasını da bulamıyorum. Nereden ve kaça yaptırabileceğim konusunda deneyimi olan arkadaşların yardımını rica ederim....
Selamlar...

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
herkese merhaba
Aranızda ve Seat ta yeniyim. 2014 model Referans serisi İbiza aracımın ayna ayar düğmesi kırıldı. Kırılan Parçasını da bulamıyorum. Nereden ve kaça yaptırabileceğim konusunda deneyimi olan arkadaşların yardımını rica ederim....
Selamlar...

Bir ibiza ci olarak ailemize hosgeldiniz..
Cok gecmis olsun oncelikle servisten degistirmeniz iyi olur yada ikitelli ataturk oto sanayi de cikmacilardan da temin edebilirsiniz ..

Bir ibiza ci olarak ailemize hosgeldiniz..
Cok gecmis olsun oncelikle servisten degistirmeniz iyi olur yada ikitelli ataturk oto sanayi de cikmacilardan da temin edebilirsiniz ..
Teşekkür ederim. Servis'den yaptırmayı deneyeceğim. İşçilik dahil 150 TL fiyat çıkardılar. Tutar çok yüksek olmadığından sanayi ile uğraşmamak en mantıklısı...

99 tl iyi fiyatmış
[doublepost=1459770078,1459770051][/doublepost]ben olsam dondurma çubuğu yapıştırırım japonla :D:D:D

herkese merhaba
Selamlar...
Merhaba, bu akşam aynı durum başıma geldi... Bende ayar düğmesini kırdım... En son siz nerede yaptırdınız ve kaça mál oldu ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt