İbiza 2014 Referance ayna ayar düğmesi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza 2014 Referance ayna ayar düğmesi

yavu07

Kayıtlı Üye
herkese merhaba
Aranızda ve Seat ta yeniyim. 2014 model Referans serisi İbiza aracımın ayna ayar düğmesi kırıldı. Kırılan Parçasını da bulamıyorum. Nereden ve kaça yaptırabileceğim konusunda deneyimi olan arkadaşların yardımını rica ederim....
Selamlar...

Gogo

Avrupa Bölge Sorumlusu
herkese merhaba
Aranızda ve Seat ta yeniyim. 2014 model Referans serisi İbiza aracımın ayna ayar düğmesi kırıldı. Kırılan Parçasını da bulamıyorum. Nereden ve kaça yaptırabileceğim konusunda deneyimi olan arkadaşların yardımını rica ederim....
Selamlar...
Bir ibiza ci olarak ailemize hosgeldiniz..
Cok gecmis olsun oncelikle servisten degistirmeniz iyi olur yada ikitelli ataturk oto sanayi de cikmacilardan da temin edebilirsiniz ..

yavu07

Kayıtlı Üye
Bir ibiza ci olarak ailemize hosgeldiniz..
Cok gecmis olsun oncelikle servisten degistirmeniz iyi olur yada ikitelli ataturk oto sanayi de cikmacilardan da temin edebilirsiniz ..
Teşekkür ederim. Servis'den yaptırmayı deneyeceğim. İşçilik dahil 150 TL fiyat çıkardılar. Tutar çok yüksek olmadığından sanayi ile uğraşmamak en mantıklısı...

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
99 tl iyi fiyatmış

ben olsam dondurma çubuğu yapıştırırım japonla :D:D:D

goku

Kayıtlı Üye
herkese merhaba
Selamlar...
Merhaba, bu akşam aynı durum başıma geldi... Bende ayar düğmesini kırdım... En son siz nerede yaptırdınız ve kaça mál oldu ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi