Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2012

İbiza1905

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gecen hafta 1.4 style paket ibiza alarak araniza katildim. 2012 model ama 2013 trafiğe cikisli en güncel kasa.
İstanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum.
Kafamda bir çok soru var ,
Style pakette aynalar otomatik katlanmiyormuydu ? Eve kadar takip olayi yokmuydu ?
Şuan kullandigim sadece hiz sabitleyici 4 cam otomatik ve dijital klima.
Bazi arabalarda olduğu gibi servisde aktif edilmesi gereken gizli özellikleri mi var bu arabanin da ?
Birde ufaktan maaş aldikca birşeyler yapmak istiyorum. Avrupa yakasinda cupra lip difüzör fr görünüm, amerikan park xenon vb islemleri yaptirabilecegim onerdiginiz bir yer var mi ?
Ve son olarak 90bin bakimim geldi triger 120binde değişiyormuş doğru mu ? 90 bin bakimi icin nereye gitmeliyim , hangi ürünleri kullanmaliyim nasil maliyeti nedir ? Yardimci olursaniz çok sevinirim , şimdiden teşekkürler
[doublepost=1465738976,1465718089][/doublepost]Up

Arkadaşlar gecen hafta 1.4 style paket ibiza alarak araniza katildim. 2012 model ama 2013 trafiğe cikisli en güncel kasa.
İstanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum.
Kafamda bir çok soru var ,
Style pakette aynalar otomatik katlanmiyormuydu ? Eve kadar takip olayi yokmuydu ?
Şuan kullandigim sadece hiz sabitleyici 4 cam otomatik ve dijital klima.
Bazi arabalarda olduğu gibi servisde aktif edilmesi gereken gizli özellikleri mi var bu arabanin da ?
Birde ufaktan maaş aldikca birşeyler yapmak istiyorum. Avrupa yakasinda cupra lip difüzör fr görünüm, amerikan park xenon vb islemleri yaptirabilecegim onerdiginiz bir yer var mi ?
Ve son olarak 90bin bakimim geldi triger 120binde değişiyormuş doğru mu ? 90 bin bakimi icin nereye gitmeliyim , hangi ürünleri kullanmaliyim nasil maliyeti nedir ? Yardimci olursaniz çok sevinirim , şimdiden teşekkürler
[doublepost=1465738976,1465718089][/doublepost]Up
@dadaş34 Avrupa yakası adminimiz @ULU Avrupa sorumlumuz sana her konuda yardımcı olurlar cuma akşamları buluşmalarımıza bekleriz

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aramıza hoşgeldiniz malefef style lerde ayna katlanmıyor bazılarında var sadece opsiyon ama buluşmalarada bekleriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu gizli özellikleri actirsam bir problem yasarmiyim ? Nerede actirabilirim , neler var mesela ?
Ve bu 90bin bakimi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Triger kayisi yok , zinciri var değil mi ?
[doublepost=1465898641,1465815442][/doublepost]Up

Bu gizli özellikleri actirsam bir problem yasarmiyim ? Nerede actirabilirim , neler var mesela ?
Ve bu 90bin bakimi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Triger kayisi yok , zinciri var değil mi ?
[doublepost=1465898641,1465815442][/doublepost]Up
gizli özelliklerde pek fazla secenek yok ıbızalarda triger zincir degil kayıs bu arada insatgramda vagcom adı altında adrese gelıp gızlı ozellık acan arkadaslar var

gizli özelliklerde pek fazla secenek yok ıbızalarda triger zincir degil kayıs bu arada insatgramda vagcom adı altında adrese gelıp gızlı ozellık acan arkadaslar var

Altur ve ayguvu aradim triger bakimi 120bin de dedi sistemde oyle gözüküyor dedi bunlarda triger zincir dedi :/

İbiza1905681386' Alıntı:
Altur ve ayguvu aradim triger bakimi 120bin de dedi sistemde oyle gözüküyor dedi bunlarda triger zincir dedi :/

90 bin bakımını sordunuz mu neler değişecek diye? V kayışı hakkında bir şey söylendi mi?

Geri
Üst Alt