Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.6 egzoz seçimi

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir arcın egzozunu değiştirmeyi düşünüyodum bi türlü fırsat olmadı ama artık zamanı geldi :) orjinal seat ibiza spor egzoz ucu almayı düşünüyorum ama sanırım egzoz ucu ile ses değişmez bu konularda pek bilgim yok sizin tavsiyeniz nedir araç 2010 ibiza 1.6 105hp dsg arka tampon orjinal sesi abartılı olmayan ve doğana şahine benzemeyen egzoz tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

konularımda Remus egsoz satıyorum. kaliteli we abartısız ses için tercih edebileceğin bir marka. bende 1.6 leonumdan söktüm

kadirin bah setti eksoz olabilir abartılı bir ses istemiyorsanız

konularımda Remus egsoz satıyorum. kaliteli we abartısız ses için tercih edebileceğin bir marka. bende 1.6 leonumdan söktüm

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar egzozun resmini görmem mümkün mü acaba birde fiyatı nedir şimdiden teşekkürler

Geri
Üst Alt