Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 TSI 180 bg Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cupra ile şehiriçinde, 8,6-10lt/100 ile gezebilirsiniz, 1.6 atmosferik otomatik kadar basarsanız, çıldırıpta kullanınca 13-14 lt/100km yi pek aşmaz, 2 ay kadar önce cam tavansızı 41.500TL den satıldı galiba.

Yaa Serbay sen al bu aleti beni dinle...

serbayım şimdiden hayırlı olsun Serbay' cım... ama yakıt konusunda biraz canını sıkacaktır.

Geçen gün Mert'le otururken biraz fazla yaktığını söylemişti, sakin kullanım olayı da bana biraz yalan geliyor. Ben bile Cupra alsam sakin makin kullanamazdım heralde :)

serbayım şimdiden hayırlı olsun Serbay' cım... ama yakıt konusunda biraz canını sıkacaktır.

Geçen gün Mert'le otururken biraz fazla yaktığını söylemişti, sakin kullanım olayı da bana biraz yalan geliyor. Ben bile Cupra alsam sakin makin kullanamazdım heralde :)

+1

Hiç yoksa ışıkta kalkarken 100 metrede olsa , o ivmelenmeyi tadarım arkadaş :)

ibiza cupra cok kısıyı sasırtacak safanın elınde bomba bı video var .... bu arada arac alındımı ne oldu

Serbay hayırlı olsun bence yakıtına birşeyine bakma al kullan keyfine bak o sesi al o gücü hisset :) bir dahamı geleceksin dünyaya..:)

serbay şimdiden hayırlı olsun güle güle kazasız belasız sürüşler dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt