Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 TDI Geniş Çaplı Ağır Bakım Yapıldı..

Birkan6161

Kayıtlı Üye
• Triger Seti : 190 TL ( Orjinal )
• Baskı Balata : 300 TL ( Orjinal LUK marka )
• Ön ve Arka Balatalar 60 TL ( TROW marka alman malı )
• Ön ve Arka diskler : Fiyatı hatırlamıyorum babam aldı :)
• EGR temizliği
• Emme manifoldu temizliği
• Gaz kelebeği temizliği
• Şanzuman Kulağı : 95 TL -
• Şanzuman temizliği.
• Şanzuman Yağı : 30 TL
• Motor Yağı değişti.. İş yerinde vardı para vermedim.
• Hava, yağ, mazot, polen filtresi falan 1 ay önce değişmişti rutin bakımda.
• 2 adet bridstone turanza sıfır lastik alındı 195/60/15 : 350 TL

Yazdığım fiyatların toplamı 1025 TL tutuyor. Diskleride eklersek aşağı yukarı 1200 liraya falan tekabul ediyor sanıyorum.

İşçilik ücreti yok :) Genelde kendim, ve arkadaşımın yardımıyla hallettik. Bu arada özel bir serviste mekanikci olarak çalışıyorum.

İşçilik alınsa tahminimce toplam 2000 tl'ye patlardı bu masraflar.

Debriyaj harika oldu, vites geçişlerdi rahatladı. Diğer bahsettiğim temizlikler sonucu araç resmen rahat nefes aldı. Çekişi arttı ve yakıtı düştü

Manifoldu temizlemeye başladığımız dakika, duvar simsiyah

Birde kaput maskesi aldım, tamponu boyadım ve kare plaka taktım :)

Bu tür şeylerin elinizden geliyo olması çok güzel,işçilik masrafından kurtulmuşsun...Güle güle kullan,kazasız belasız...

Ellerine sağlık mesleğinin yararları çok güzel hem tasaruf hemde kesin temizlik.

Ellerinizle sağlık. Çok güzel emek harcamış ve karşılığını da fazlasıyla almışsınız.

Geri
Üst Alt