İbiza 1.4 style kolçak | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza 1.4 style kolçak

eran_1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibiza aracım için kolçak arıyorum serviste 350-400 arası bi rakam çıkarttılar sizce ne yapmalıyım? Önerebileceğiniz kaliteli sıkıntı yaratmayacak kolçak var mı? Çok ucuz olmasına gerek yok...

RedLine

Kayıtlı Üye
Fiyat normal serviste bu fiyatlara satiliyor ibiza kolcagi. Aksesuarcilardan ibiza kolcagina cok yakin urunler bulabilirsiniz

RedLine

Kayıtlı Üye
Tabiki orijinali gibi olmuyor ama montaji duzgun yapilirsa bi sikinti cikacagini dusunmuyorum

eskisehirli

Kayıtlı Üye
Orjinalini servisde takdırmanızı tavsiye ederim. Zira orjinal kolçak gövdeye montaj yapılıyor ve sağlam oluyor. Montaj için hazır yerleri var. İlave bir işlem yapılmıyor. Fakat orjinal olmayanlar gövdeye mevcut yere takılamadığı için (coğu zaman plastik konsola vidalanmaktadır) zaman ile deforme oluyor. Araç gövdesine sağlam olması için montaj yapılırsada araç gövdesini delmek zorunda kalabilirsiniz.

filolog13

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kolçak takılırken koltuk sökülüp döşeme çıkarılıyor mu?

azizbaba61

Kayıtlı Üye
döşeme çıkartılmıyor. bende aracı alırken orjinal taktırdım ve kesinlikle memnunum

firozat

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşıma geçtiğimiz hafta sıfır ibiza aldık. Oda kolçak almak istiyor, merak ettiğim polo ile ibizanın kolçaklar aynı mı? Aynı ise yurt dışından daha uygun fiyata Polo kolçağı alabilirim :D

eskisehirli

Kayıtlı Üye
Orijinal kolçak takılması halinde koltuk sökülmüyor. İki koltuk arasındaki ortadaki (el freninin olduğu) plastik panel sökülüyor. Kolçağın şasiye orijinal yerine
montajı yapılıyor. Sonra ortadaki panel tekrar monte ediliyor. Koltuk ve koltuğun döşemesine müdahale de bulunulmuyor.