Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 style kolçak

eran_1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibiza aracım için kolçak arıyorum serviste 350-400 arası bi rakam çıkarttılar sizce ne yapmalıyım? Önerebileceğiniz kaliteli sıkıntı yaratmayacak kolçak var mı? Çok ucuz olmasına gerek yok...

Fiyat normal serviste bu fiyatlara satiliyor ibiza kolcagi. Aksesuarcilardan ibiza kolcagina cok yakin urunler bulabilirsiniz

Tabiki orijinali gibi olmuyor ama montaji duzgun yapilirsa bi sikinti cikacagini dusunmuyorum

Orjinalini servisde takdırmanızı tavsiye ederim. Zira orjinal kolçak gövdeye montaj yapılıyor ve sağlam oluyor. Montaj için hazır yerleri var. İlave bir işlem yapılmıyor. Fakat orjinal olmayanlar gövdeye mevcut yere takılamadığı için (coğu zaman plastik konsola vidalanmaktadır) zaman ile deforme oluyor. Araç gövdesine sağlam olması için montaj yapılırsada araç gövdesini delmek zorunda kalabilirsiniz.

arkadaşlar kolçak takılırken koltuk sökülüp döşeme çıkarılıyor mu?

döşeme çıkartılmıyor. bende aracı alırken orjinal taktırdım ve kesinlikle memnunum

Bir arkadaşıma geçtiğimiz hafta sıfır ibiza aldık. Oda kolçak almak istiyor, merak ettiğim polo ile ibizanın kolçaklar aynı mı? Aynı ise yurt dışından daha uygun fiyata Polo kolçağı alabilirim :D

Orijinal kolçak takılması halinde koltuk sökülmüyor. İki koltuk arasındaki ortadaki (el freninin olduğu) plastik panel sökülüyor. Kolçağın şasiye orijinal yerine
montajı yapılıyor. Sonra ortadaki panel tekrar monte ediliyor. Koltuk ve koltuğun döşemesine müdahale de bulunulmuyor.

Geri
Üst Alt