Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 85hp Lpg Kiti

Mertkan

Kayıtlı Üye
Çoğu kişinin bildiği üzere aracım 2011 model ibiza 1.4 85 hp. Geçen gün lpg'li araca binmem diye yemin eden benim valide,benzin fiyatlarından gına gelmiş olacak ki beni arayıp bizim araç için lpg kiti fiyatlarına bakmamı istedi.Çoğu kişinin söylediği üzere , markadan çok usta önemli.Onun için beni İstanbul içinde(Anadolu yakası birinci tercih) yönlendirebileceğiniz ve güvendiğiniz bir usta var mı?

Çoğu kişinin bildiği üzere aracım 2011 model ibiza 1.4 85 hp. Geçen gün lpg'li araca binmem diye yemin eden benim valide,benzin fiyatlarından gına gelmiş olacak ki beni arayıp bizim araç için lpg kiti fiyatlarına bakmamı istedi.Çoğu kişinin söylediği üzere , markadan çok usta önemli.Onun için beni İstanbul içinde(Anadolu yakası birinci tercih) yönlendirebileceğiniz ve güvendiğiniz bir usta var mı?

ara beni

mertkan kadıköyde hades var brc bayisi 1450 ye simit lpg takıyo geçen tekelioğlu taktırdı çok memnun bence değerlendir

Brc ile atiker arasında bir fark yok bildiğim kadarıyla..eğer kalite olsun dersen benim LPG kitinde tercihim prins olurdu..biraz fiyatı pahalı gelebilir yok olmaz dersen landirenzo tercih ederdim...Yanlış yönlendirmek istemem ama 4 firmayıda araştır önce..yorumlardanda anlayabilirsin zaten..

Geri
Üst Alt