Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.2 Tsi dsg 120.000 bakim

Arkadaşlar aracım 118.000de 120.000 bakim geldi 105.000km kadar serviste bakıldı ve şu anda servisi aradım fiyat aldım 1.700 tl verdi çok pahalı geldi yakıt pompası değişiyormuş v kayış 90.000de değişmiş sadece yağ hava falan filan ne yapicam bilemedim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yakıt pompası diye bir bakım periyodu yok.. bir yanlış anlama olabilirmi

Arkadaşlar aracım 118.000de 120.000 bakim geldi 105.000km kadar serviste bakıldı ve şu anda servisi aradım fiyat aldım 1.700 tl verdi çok pahalı geldi yakıt pompası değişiyormuş v kayış 90.000de değişmiş sadece yağ hava falan filan ne yapicam bilemedim

Yakıt pompasını kontrol ediyorlar sadece sıkıntı yoksa değişim olmuyor istenen bakım fiyatı da çok yüksek dışarıda iyi bir özel servis bulun bence süreklilik yaparsanız ilgi alaka fazla olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Yakıt pompasını kontrol ediyorlar sadece sıkıntı yoksa değişim olmuyor istenen bakım fiyatı da çok yüksek dışarıda iyi bir özel servis bulun bence süreklilik yaparsanız ilgi alaka fazla olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Konya ağır bakımda var dedi ankara doğuş yok dedi 1000 tl fiyat verdi otomatik olduğu için daha inceden de mekatronik değiştiği için servise devam etmeyi düşünüyorum

Geri
Üst Alt