Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.0 Dsg İç Dizayn Ufak Dokunuş

ysfigo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

aranıza yeni katıldım, naçizane aracımda yapmış olduğum benim çok hoşuma giden bir değişiklik göstermek istiyorum belki bir yardımım dokunur.

Aracı aldığımda Fr modelinde görmüştüm çok hoşuma gitti parça olarak bulamadım, gittim tanıdığım bir kaportacıdan havalandırma ızgara çerçevelerini ve direksiyonun altındaki kısmı sökerek aracın orjinal renkteki boyasıyla aynı yaptırdım. Umarım beğenmişsinizdir.

Eski Hali;
kX7pX9.jpg
kX7pX9.jpg

Yeni Hali;
V38NDy.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba,

aranıza yeni katıldım, naçizane aracımda yapmış olduğum benim çok hoşuma giden bir değişiklik göstermek istiyorum belki bir yardımım dokunur.

Aracı aldığımda Fr modelinde görmüştüm çok hoşuma gitti parça olarak bulamadım, gittim tanıdığım bir kaportacıdan havalandırma ızgara çerçevelerini ve direksiyonun altındaki kısmı sökerek aracın orjinal renkteki boyasıyla aynı yaptırdım. Umarım beğenmişsinizdir.

Eski Hali;
kX7pX9.jpg
kX7pX9.jpg

Yeni Hali;
V38NDy.jpg
Benim de hoşuma gitti renk güzel ve göz yormamış
Şahsi görüşüm 5D karbon kaplama çok iyi durur

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zımpara yapılmadı astar atıldıktan sonra boya yapıldı, 100 TL gibi bir ücret ödedim boyası için, parçaları kendim söküp götürdüm zaten tırnaklarınızla biraz kendinize çektiğinizde geliyor ama direksiyon altındaki parçayı sökmek beni uğraştırdı biraz airbag kısmını sökmeden çıkardım.

Evet karbon olarakta güzel durabilir ama aracın konsolu genel olarak mat kaldığı için biraz renk katmasını istedim birde aracın rengide kırmızı olması beni daha çok kırmızıya yönlendirdi sağolun yorumlarınız için :)

Kardeş radyodaki kanal logoları nasıl çıkıyor acaba bir ayar mı yaptınız ben de direk isim çıkıyor da benim de 2017 model seyahat İbiza 1.0 otomatik vites var dsg

Kardeş radyodaki kanal logoları nasıl çıkıyor acaba bir ayar mı yaptınız ben de direk isim çıkıyor da benim de 2017 model seyahat İbiza 1.0 otomatik vites var dsg

Hocam mrb benim ekstra yapmış olduğum bir ayar yok inan aldığım zaman bu şekildeydi ama bendeki plus paket ekran büyük olan model yani sizdeki Style pakette gelen normal ekran ise onlarda logo çıkmıyor maalesef

Hocam mrb benim ekstra yapmış olduğum bir ayar yok inan aldığım zaman bu şekildeydi ama bendeki plus paket ekran büyük olan model yani sizdeki Style pakette gelen normal ekran ise onlarda logo çıkmıyor maalesef

Aynen hocam normal ekran benimki teşekkürler

Plastidip ile daha iyi olabilirdi bence. Sökmek istediğinizde zararsız sökülürdü. Bu şekilde astar dökülebilir haberiniz ola.

Geri
Üst Alt