Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbİza yol bİlgİsayari aÇma ve kolu

Hocam bilgileriniz ici cok tesekkurler. Bir sorum da su olacak peki su an bilgileri değiştirme işlemini hangi tuslarla yapiyorsunuz

yapamıyorum sadece menzili görebiliyorum kol değişimi, o tuş için gerekli zaten aynı soldaki kolda hız sabitleyicide olan tuşları olan kol takılıcak verdiğim linkte bakarsan sorduğun tüm soruların cvbı var referance arabada yol bilgisyarı kolu var dikkat et orda tüm bilgi ekranlarının resmi var sahibinden comun linki var yukarıda 2 . mesajımda iyi bak.

yapamıyorum sadece menzili görebiliyorum kol değişimi, o tuş için gerekli zaten aynı soldaki kolda hız sabitleyicide olan tuşları olan kol takılıcak verdiğim linkte bakarsan sorduğun tüm soruların cvbı var referance arabada yol bilgisyarı kolu var dikkat et orda tüm bilgi ekranlarının resmi var sahibinden comun linki var yukarıda 2 . mesajımda iyi bak.

Anladım hocam, peki sadece bu yazılımı açırmak için ne kadar ücret istediler sizden?
Bu arada ben de bugün servisle görüştüm ve böyle bir işlem yapamadıklarını söyledi.

selamlar
ben bunun olabileceğini serviste sordum fakat şasi numaramda hız sabitleyicili kol gözükmediğini söylediler
yenilerde war dedim bende onun fiyatını öğreniyim dedim şasi numarasını öğrenmem lazım 2011 bir ibizanın
bu arada sadece menzil açılımı yapılırsa kimse dikkat etmez açıkmış kapalıymış
bunu serviste yapabilir fakat uğraşmak istemiyolar yada bilmiyolar

Büyük bir ihtimal bilmiyorlar, çünkü yazılımsal bir olay sonuçta.
Bir de parça değiştirecekleri ve iyi para alacakları gözönünde bulundurulursa, bilseler kesin yaparız derlerdi diyorum:D

Dün Sahibinden'de görmüştüm bir anlam verememiştim. Dediğin gibiyse güzel bir uygulama. Servislerin bu huyunu sevmiyorum zaten. Parça sök tak dışında çok fazla birşeye karışmıyorlar yada anlamıyorlar.

vallahi eleman bu işin üstadı o wagcomu falan bağladı 2 dk da işte 5-6 özellik saydı açtı baktım tecrübeli.para almadı çünki kolu taktırmya gitmiştim önemli deil falan dedi.öncesinde baktı yol bilgisayarını açınca 15 km kalmış dedi.bide taksit yapıyomusunuz dedim acıdı galiba:)herşey orjinal sıkıntı yok ama işte yetkili servis dışı icraat.ama bence değer o paraya.full yolo bilgisayarı açılıyo.bide lpg taktırıcam galiba onu düşünüyorum ozaman pek bi işe yaramıyor yol bil.
bakalım

vallahi eleman bu işin üstadı o wagcomu falan bağladı 2 dk da işte 5-6 özellik saydı açtı baktım tecrübeli.para almadı çünki kolu taktırmya gitmiştim önemli deil falan dedi.öncesinde baktı yol bilgisayarını açınca 15 km kalmış dedi.bide taksit yapıyomusunuz dedim acıdı galiba:)herşey orjinal sıkıntı yok ama işte yetkili servis dışı icraat.ama bence değer o paraya.full yolo bilgisayarı açılıyo.bide lpg taktırıcam galiba onu düşünüyorum ozaman pek bi işe yaramıyor yol bil.
bakalım
hayırlı olsun hocam. güle güle kullanın.

ama yetkili servis takarsa daha iyi ama takmazlar bence.soran arkadaşlar bilgi verirse iyi olur.garantiyi bozmayan lp olayı hakkında bilgisi olan varmı izmirde bi yer var.ama burda bilmiyorum.

Eski aracımda (2004 Cordoba) yol bilgisayarı yakıta göre değişiyordu. Atıyorum benzine aldığımda 7 lt gösteriyorsa lpg'ye aldığımda 10 lt gösteriyordu. Bence sende de gösterecektir.

Geri
Üst Alt