Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbİza downpİpe...

taniverson

Kayıtlı Üye
Arattım forumda ama bulamadım... bizim ibizalar için downpipe varmı? Araştırmalarıma göre performance olarak bayağı bir fayda sağlıyormuş...
Yada yaptırılabilecek bir malzememi?:confused:

iyi bir egzozcu hakkiyla yapar. disaridan hazir bulamazsiniz zaten 1.4 tdi icin.

birtan ancak yazilim ile beraber faydasini gorursun.
birazcik yakit tuketimini arttirir ve biraz da alt devirlerde skinti olabilir.

guzel bir iscilikle komple krom downpipe maliyeti de 350-400 TL yi bulur bilgin olsun.

yazılım yapıltı yakıt olarak pek önemsemiyorum ama bana alt devirleri canlandıracak birşeylet lazım :/ Malum bizim araçlArda alt devirler süründürüyor:((

alt devirler icin ancak ozel yazilim yaptirirsan belki bor cozum olabilr ancak bu sefer de ustler fayda saglamayacak..

ben aracima REVO yaptirdim; simdi hic dusunmuyorum downpipe yaptiriyim mi? kati iptal ediyim mi? susturucu kalsin mi diye..
1 yili askin suredir sorunsuzca ve alt-ust devir gayet memnun bir sekilde kullaniyorum.

Revo yazılımı stage2 olarak mı yaptırdın birde dyno verisi aldın mı hiç?

revo da 1.4 tdi a stage 2 yok. dyno ya daha hic cikmadim. pek oyle bir niyetim de yok :)

Geri
Üst Alt