İbİza cupram akü dolmuyor!... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbİza cupram akü dolmuyor!...

samiramist

Kayıtlı Üye
uzun zamandır buralardada yoktum tatile gitmiştim fakat döndüğümde akü boş bi vaziyetteydi hiç gıdım elektrik yoktu neyse takviye yaptım 20 km yol yaptım dolsun diye geldim otoparka stop ettim tekrar çalıştırcam yine elektrk yok acaba sorun ne olabilir?

YEKTA

Kayıtlı Üye
akünün işi bitmiştir muhtemelen araban yeni şarz dinamosundan sıkıntı olacağını sanmıyorum

samiramist

Kayıtlı Üye
arabada 11 aylık akü garantiden değiştirmezler mi ?
1 hafta hiç çalışmamış bitmiş cutout systemden etkilenmiş olabilir mi ki?

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
aku garantıdend egısır servıse gotur degıstırsınler ama dırek degıstırmezler prosedur geregı once sarj olacak 24 saat araban orda kalacak adamlara ben bunu ıkı kez sarj ettırdım de belkı dırek degıstırırler belkıde onlarda sarj etmek ıster

eneserol

Kayıtlı Üye
araban yeni olabilir ama önemli olan akünün fabrikadan çıktıktan sonra ne kadar boşta kaldığı soruçta arabalarımız gemiyle geliyor gümrükte bekliyor falan filan bunlar hep akü ömrünü etkiler

schumi

Kayıtlı Üye
Bir akünün bu kadar kısa sürede bitmesi çok anormal geldi bana...Benim araç 2004 model ve hala üstünde orjinal fabrika çıkış aküsü var..:)

YCO

Kayıtlı Üye
sistemde bi kaçak olması muhtemel..akünün üretim tarihinin çok eski olması biraz zor bu durumda kaçak vardır herhalde..
servise ya da elektrikçiye göstermekte fayda var..serviste akünün garantiden değişme olasılığı da var elbet..