Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA cupra vs POLO gti

Bence ikisi kıyaslanabilecek araçlar değil.
Cupra'nın CW'deki rakibi Golf GTI'dır ki soru bu yönde olsa, kesinlikle Golf GTI derim.
Ancak soru illaha Polo GTI ve Cupra ise, bu seferde kesinlikle Cupra derim...
Nedeni... Yok, kalite ve concept farkı...

kiyaslanan araclar "plo gti" ve "ibiza cupra". ikiside 1.4 tsi 180 hp DSG. yanlis anladiginiz bir kisim var galiba :eek:key:

Polo Benim bildiğim kadarıyla VW'deki en alt kategori,
Leon Seat'ın en altı mı????

AHhahahah evet dalgınlığıma gelmiş :D :D :D
Şimdi jeton düştü
ben Leon Cupra sanmıştım :D
Hatta Ibıza'nın Cupra'sı bile olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum :)

kiyaslanan araclar "plo gti" ve "ibiza cupra". ikiside 1.4 tsi 180 hp DSG. yanlis anladiginiz bir kisim var galiba :eek:key:

+1
polo mulayim bir araç gibi duruyor..
Ibiza ise daha marjinal,sportif etkiyi tüm cevresine aktarabilen energy tarz bir araba..bence:)

O zaman ben bir daha karşılaştırayım dur hele... :eek:

en muallakta kaldığım konu =) fabia rs yide katın yazık =P

Ben Polo GTI diyom. Daha hoşuma gitti ikisinede bakınca...

43 900 baz fiyattı sanırım en son Poloda,iç malzeme kalitesi olarak kesinlikle ibizanın önünde ama o Bocanın önden kışkırtıcı bakışı ve arka görünüşteki kaslı yapısının albenisini Polo da yakalamak imkansız..Kısmetse test sürüşüne çıkacağım..

Geri
Üst Alt