Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA 2005 ARKA SİLECEK KOLU BULAMIYORUM.

Tam geldim. Bi baktım metin abim çözmüş olayı ellerine saglık abicim @kirlisakal

Benim gözlerim aslında kahverengi güneşe bakınca ela sana bakınca fena oluyor

Merhaba arkadaşlar. 3 yıldır gitmediğim sormadığım yer kalmadı. arka silecek kolu bulamıyoru. Bu kanuda yardımcı olabilecek var mı acaba ???
Merhabalar bende cok aradım sanayıde bulamadım orjınalıde cok pahalı gelmıstı. Polonun sılecek kolu ve ıc kısmını sanayıden aldım taktım. Yan sanayı aldım 35 tl falandı gayette guzel sılıyor sorun yok. Sıze kalmıs tabı

Merhabalar bende cok aradım sanayıde bulamadım orjınalıde cok pahalı gelmıstı. Polonun sılecek kolu ve ıc kısmını sanayıden aldım taktım. Yan sanayı aldım 35 tl falandı gayette guzel sılıyor sorun yok. Sıze kalmıs tabı
ardacım arkadaşımız silecek kolunu arıyor kaucuk olan kısmı değil :) kaucuk ii oldu mu her türlü temiz siler mesela bosch ..kolay kolay yıpranmayan bozulmayan bi silecek kaucuğu.arkadaşımız komple takım arıyorkolu+bagaja montajdan sonra takılacak kapağınla beraber

ardacım arkadaşımız silecek kolunu arıyor kaucuk olan kısmı değil :) kaucuk ii oldu mu her türlü temiz siler mesela bosch ..kolay kolay yıpranmayan bozulmayan bi silecek kaucuğu.arkadaşımız komple takım arıyorkolu+bagaja montajdan sonra takılacak kapağınla beraber
Bende zaten kol ve ıc kısmını aldım

haa pardon güzel siliyor diyince kaucuktan bahsediyon sandım :) neyse iimiş fiyatı alınabilir.kimisi yan sanayi sever kimisi orjinal karar kendisinin..tşkler dostum
Valla orjınalı tabıkı daha kalıtelı ama bulunmuyor sanayıde anca servısden getırmek lazım. Benım sılecek kolunun yayı fırladı kırılmıs ıc tırnagı basmıyordu cama komple sokup polonunkını taktım fıyatı uygun geldı baya.kol kapagı ve ıc kısmı.

Valla orjınalı tabıkı daha kalıtelı ama bulunmuyor sanayıde anca servısden getırmek lazım. Benım sılecek kolunun yayı fırladı kırılmıs ıc tırnagı basmıyordu cama komple sokup polonunkını taktım fıyatı uygun geldı baya.kol kapagı ve ıc kısmı.
zaten aynı kanımca orjınalından farkı neymiş vw silecek türü şeylerin :D yaa ustadım silecek büyük dert arabada yedek kaucuk taşıyorum bazen şiddetli yağmurda bozuluyor hadi diyinncede bulunmuyor petrollerde.bagajda ıkı tane bosch aero duruyor nolur nolmaz diye.

Orjinaline 150 tl istediler. yan sanayiden istedim 1 haftada geldi. 65 tl ödedim. ama parça uymafdı. geri iade ettim.

Orjinaline 150 tl istediler. yan sanayiden istedim 1 haftada geldi. 65 tl ödedim. ama parça uymafdı. geri iade ettim.
zannedersem farklı aracın sileceğini göndermiş olabilir.yada gönderen bilmiyor ne ne olduğunu.uydurayım demiş kanımca.ben 125 demiştim aşa yukarı demekki servisde 150 ..euro dolar oynak ileri geri oynuyor.yedek parça euroya endeksli dunyanın her yerınde aynı aşa yukarı değişmez sadece trye özel bişi değil bu maalesef ...ucuz etin yahniside yavan olur ii araştırmak lazım.size tavsıyem çıkmacılara bakın derim ama bizzat gidin netlerde falan uğraşmayın

Geri
Üst Alt