İBİZA 2005 ARKA SİLECEK KOLU BULAMIYORUM. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İBİZA 2005 ARKA SİLECEK KOLU BULAMIYORUM.

yasaryasar0505

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 3 yıldır gitmediğim sormadığım yer kalmadı. arka silecek kolu bulamıyoru. Bu kanuda yardımcı olabilecek var mı acaba ???

kirlisakal

Teknik Koordinatör
bu bilgiye nasıl ulaştınız ?
polonun kı de olur cunku ıkısıde vw üreticileri :) servislerin kullandığı program mevcut.tamamen yardım amaclı işiniz görülsün dıye paylaşıyorum.cunku konu açmışsın yıllardır bu parçayı arayıp bulamamışsın.bunların yan sanayisi var valeo marka vs onları bilmiyorum cokta ucuz olacanı sanmıyorum.gunumuzde bi paket sigaranın 10 lira ulkemızde silecek takımı normal derim.sadece silecek kaucuğu 32 lira.bununla ilgili konum bile var parça kodları hakkında.125 lira bende görünen ama son söz servisin cunku euro bazında gelıyor sıfır orjınal ürün.çıkmacılara bakacaksın o zaman onlarda isteyecek 70-80 neyse işte.hayırlısı olsun.almak istersen parça kodu yukarıda servise verirsiniz alırsınız yoksa sipariş ederler doğuştan...geçmiş olsun

yasaryasar0505

Kayıtlı Üye
polonun kı de olur cunku ıkısıde vw üreticileri :) servislerin kullandığı program mevcut.tamamen yardım amaclı işiniz görülsün dıye paylaşıyorum.cunku konu açmışsın yıllardır bu parçayı arayıp bulamamışsın.bunların yan sanayisi var valeo marka vs onları bilmiyorum cokta ucuz olacanı sanmıyorum.gunumuzde bi paket sigaranın 10 lira ulkemızde silecek takımı normal derim.sadece silecek kaucuğu 32 lira.bununla ilgili konum bile var parça kodları hakkında.125 lira bende görünen ama son söz servisin cunku euro bazında gelıyor sıfır orjınal ürün.çıkmacılara bakacaksın o zaman onlarda isteyecek 70-80 neyse işte.hayırlısı olsun.almak istersen parça kodu yukarıda servise verirsiniz alırsınız yoksa sipariş ederler doğuştan...geçmiş olsun
çoook teşekkür ederim.

yasaryasar0505

Kayıtlı Üye
sanırım seatclubworld.com a çook geç üye olmuşum. Neden daha önceden burayı ziyaret etmediğime yanıyor ve zaman kaybettiğimi düşünüyorum.

Üst Alt